Menu

Objavte naše kolekcie Atlas for Men

Kolekcie Atlas For Men sú priamo inšpirované rozľahlými prírodnými scenériami a vyznačujú sa naturálnym duchom a autentickým charakterom. Naše outdoor oblečenie a doplnky sú originálne a funkčné kreácie, ktoré uprednostňujú prírodné a odolné materiály a voľné strihy pre optimálne pohodlie. Vychutnajte si teraz všetky naše kolekcie za výnimočné ceny!

Všetky kolekcie

 • Colorado Kolekcia Colorado Zobraziť kolekciu
  Vydajte sa na cestu do Colorada

  Stavte na štýl divokého západu! Akcent divokého západu a ležérny štýl sú teraz v kurze! Medzi okrovými priestrannými vrchovinami a zasneženými vrcholmi Skalnatých hôr, Colorado je bohaté na výrazné kontrasty, tak ako aj tí, ktorí vybudovali legendy – od dobrodružných priekopníkov až po odvážnych indiánov. S touto kolekciou objavte famózny západ s kovbojským duchom a motorbikerom križujúcim legendárnu trasu 66. Kolekcia určená pre súčasných dobrodruhov kombinuje odolné materiály, ležérne oblečenie, ktoré sa ľahko udržiava, štýlové strihy a maximálne pohodlie. Ako vždy, v Atlas for Men dýcha z novej kolekcie závan uvoľnenosti za minimálne ceny ...

 • Canada Nature Kolekcia Kanadská príroda Zobraziť kolekciu
  Kanadské prírodné dedičstvo na dosah

  Na jar si to zamierte do panensky čistej Kanady pre expedéciu 100 % prírodnú & autentickú! Aby ste nenechali nič na náhodu, naši stylisti pre vás vyvinuli kolekciu "Kanadská príroda": nesmierne pohodlné a praktické oblečenie v ležérnom štýle, ktoré naplno uspokojí vašu túžbu po slobode a voľnosti. Originálne a osvedčené modely, ktoré ponúkame za neprekonateľné ceny! Štýly a modely, pri ktorých sa určite nesklamete!

 • Destination Arizona Kolekcia Arizona Zobraziť kolekciu
  Smer Arizona už túto jar

  Vydajte sa s nami do legendárnej Arizony, ktorá sa nachádza na juhozápade Spojených štátov: jej symboly sú majestátne Monument Valley, legendárna cesta Route 66, ktorá je tiež známa ako "The Mother Road" ... Naši návrhári sa nechali inšpirovať touto tematikou a vytvorili pre Vás novú kolekciu "Arizona". Nájdete v nej odevy a doplnky v autentickom štýle, ktoré sú pohodlné a veľmi odolné. Zoznámte sa tiež s výberom z klasickej kolekcie Atlas for Men, ktorá obsahuje kompletnú a veľmi rozmanitú ponuku výrobkov, ktorých spoločným menovateľom je pohodlie a praktickosť. Rýchlo sa zoznámte s našou novou ponukou.

 • Mountain Passion Kolekcia na voľný čas Zobraziť kolekciu
  Prebudená príroda pozýva na nové dobrodružstvá

  Prechádzky v lese, výlety na hory alebo k moru... jogging, jazda na bicykli, lezenie po skalách... nájdite si svoje obľúbené športy a obľúbené aktivity v prírode! Ak si chcete nájsť spoločníkov na tieto voľnočasové a športové aktivity, prezrite si našu novú kolekciu Na voľný čas. Navrhli ju naši dizajnéri, pričom zvláštny dôraz kládli na ľahko udržiavateľné oblečenie, ľahké a odolné materiály a na výnimočne pohodlné športové strihy!

 • Crusoe Island Kolekcia Robinsonov ostrov Zobraziť kolekciu
  Únik na opustený Robinsonov ostrov

  Čo tak upustiť kotvy na tomto vznešenom tropickom ostrove, o ktorom snívate už od nepamäti? Vydajte sa s nami až do ďalekých trópov! Tyrkysové vody, gigantické vodopády a pešia turistika na piesočnatých plážach ... Aby sme vám pomohli zažiť sladkosť exotiky alebo vzrušenia z dobrodružstva, naši stylisti vám ponúkajú kolekciu Robinsonov ostrov. Ľahké materiály, ktoré sa príjemne nosia a ľahko udržujú, bohatá paleta výrazných letných farieb a v neposlednom rade i pohodlné strihové riešenie. To všetko nájdete v novej kolekcii Robinsonov ostrov, ktorá sa nesie v duchu exotiky a ponúka všetko potrebné pre splnenie vašich cestovateľských snov. Naplňte si túžbu uniknúť z každodennej rutiny!

 • Méditerranée Sauvage Kolekcia Nespútané stredomorie Zobraziť kolekciu
  Nechajte sa unášať stredomorskými vlnami

  Táto kolekcia inšpirovaná farbami Stredozemného mora vás pozýva užiť si slnko a prírodu!
  Tyrkysové more, zlaté pláže, výlety loďou ... ostrovy Stredozemného mora na vás čakajú! Naši štylisti pre vás vytvorili letné oblečenie, ľahké a jednoduché na údržbu... aby ste si mohli naplno vychutnať svoju dovolenku a rôzne aktivity v úplnej slobode!

 • les stars de l'été Letná kolekcia Hviezdy leta Zobraziť kolekciu
  Letné radovánky v štýle a pohodlí

  Letná pohoda = sloboda! Konečne nadišiel čas žiť podľa svojho tempa, pohybovať sa, odchádzať, objavovať, cvičiť alebo relaxovať a zároveň sa tešiť zo slnka. Kolekcia "Hviezdy leta" vás nasleduje ľahkými a jednoduchými materiálmi, pohodlnými strihmi, sviežimi a veselými farbami!

 • Destination Pacific Kolekcia Pacifik Zobraziť kolekciu
  Božský pokoj vo farbách Tichého oceánu

  Potrebujete slnko a tyrkysové more? Chcete jemný piesok a palmy, pokiaľ oko dovidí? Nasledujte nás do srdca Tichého oceánu, od Kalifornie až po Havajské ostrovy. Naši štylisti sa nimi inšpirovali, aby vám ponúkli túto letnú kolekciu, ktorej dominujú odtiene modrej, tyrkysovej a zelenej, pohodlné strihy a ľahké materiály jednoduché na údržbu!

 • de l’Eté Kolekcia Púštne dobrodružstvo Zobraziť kolekciu
  Po stopách saharských mýtov

  Leto znásobuje túžby: pohybovať sa, odchádzať, objavovať, cvičiť šport, prechádzať sa ...
  Vaša kolekcia kolekcia "Púštne dobrodružstvo" bola navrhnutá tak, aby vás nasledovala všade vďaka ľahkým, odolným a rýchlo schnúcim materiálom vždy pohodlného a praktického strihu! • Destination Western Kolekcia Divoký západ Zobraziť kolekciu
  Staňte sa odvážnym kovbojom

  Mýtus Divokého západu nás fascinuje svojimi úchvatnými panorámami a kovbojmi, ktorí zanechali legendárne príbehy ... Objavte ducha amerického západu a jeho hrdinov, ktorí živia našu predstavivosť, v tejto kolekcii, ktorá ilustruje western štýl s pohodlným, odolným a praktickým oblečením a doplnkami. Výber pre dobrodruhov, ktorí prežívajú naplno svoju vášeň pre pohyb na voľnom vzduchu a autentickú prírodu.

 • de la Rentrée Kolekcia Škótska vysočina Zobraziť kolekciu
  Vôňa dreva a lesné bohatstvo

  Ideálny čas na doplnenie vášho šatníka jeseň/zima!
  Táto kolekcia je určená všetkým mužom, ktorí sa radi pohybujú, užívajú si prírodu a obliekajú sa v ležérnom štýle stavajúci na oblečenie s dokonalými strihmi, ktoré uprednostňuje pohodlie a slobodu pohybov. A pre potešenie vašej peňaženky, všetky modely tejto prechodnej sezóny sú ponúkané za výnimočné ceny.

 • Winter Valley Kolekcia Jeseň Zima Zobraziť kolekciu
  Vychutnajte si praskajúci oheň v kozube

  Aspen, Copper Mountain, Sun Valley, ... zamierte do lyžiarskych stredísk v Spojených štátoch na výlet za účeľom relaxácie v tradičnej chate v teple a v pohodlí. Je to priateľská atmosféra, v srdci veľkých amerických priestorov, ktoré inšpirovali štylistov Atlas For Men, aby pre vás navrhli kolekciu Jeseň-Zima! Rýchlo objavte túto kolekciu oblečenia a doplnkov, s ktorou budete čeliť chladu a hovieť si pri ohníku.

 • Québec Été Indien Kolekcia Kanada Zobraziť kolekciu
  V znamení rozmanitosti javorových listov

  A je tu jedno z najkrajších období ako stvorených na objavovania Quebecu a jeho divokej prírody, kde sa striedajú jazerá, rieky a žiariace lesy. Ale Quebec je tiež o spirite, každodennom štýle života, ktorý kombinuje relaxáciu a otvorenosť... To je presne atmosféra, prívetivá a uvoľnená, ktorú nájdete v našej kolekcii Kanada ... Kolekcia, ktorá uprednostňuje praktické terénne oblečenie, dokonalé strihy a mäkké a hrejivé materiály!

 • Spécial Noël Kolekcia Vianočný špeciál Zobraziť kolekciu
  Nenechávajte si hľadanie darčekov na poslednú chvíľu

  Vianočné osvetlenie, hory pokryté snehom, vôňa jedlí ... Vianočné obdobie je jedno z najmagickejších momentov roka. Atlas For Men vás pozýva na opätovné objavenie tohto tradičného ducha jeho cez kolekciu Vianočný špeciál a jej nápady na darčeky! Opasky, košele alebo ešte krajšie svetre ... návrhov na darčeky pre vašich blízkych nikdy nie je priveľa!

 • Rocheuses Kolekcia Skalisté hory Zobraziť kolekciu
  Návrat ku prameňom

  Špeciálne prispôsobená prírodným drsným podmienkam, objavte "Skalisté hory", kolekciu určenú do hôr priamo z dielne Atlas For Men. Táto kolekcia bola jednoznačne vyvinutá ako protiliek chladu a symbol pohodlia spĺňajúc všetky požiadavky: odolnosť materiálov, pohodlie a vynaliezavosť strihov, hrejivosť nových vlákien ... nechajte sa zlákať volaním hôr!

 • Raid Kolekcia Cesta do Patagónie Zobraziť kolekciu
  Skroťte divokú prírodu patagónskych stepí

  Od veľkých prieskumníkov ako Fernão de Magalhães až po súčasných dobrodruhov, Patagónia vždy fascinovala cestovateľov vyhľadávajúcich nedotknutú prírodu. Ak sa k nim chcete pridať, nezabudnite sa vybaviť teplým a ľahkým oblečením, odolným, pohodlným, no predovšetkým, ľahkým na údržbu ... oblečením navrhnutým pre dobrodružstvo, tak ako v tejto kolekciu! Tak sa pustite do objavovania a doprajte si!

 • Start de l'hiver Kolekcia Hviezdne bestsellery Zobraziť kolekciu
  Zimné radovánky sú už tu!

  Máte radi turistiku, čerstvý vzduch a dych berúce krajiny? Objavte kolekciu "Zimné bestsellery", podpísanú Atlas For Men! Táto línia oblečenia a doplnkov, ušitá z teplých, izolačných a ultra odolných materiáloch, vám umožní objavovať veľké prírodné priestory v pohodlí a v teple! Urobte si radosť!


Pokračovaním na našej stránke akceptujete používanie súborov cookies na zlepšenie kvality našej stránky, vďaka nim vám ponúkame prispôsobené služby a ponuky, ako aj možnosť zdielať obsah našich stránok či svôj názor na ne na sociálnych sieťach. Pre viac informácií kliknite: Viac informácií.

Zatvoriť