Späť

Výmena tovaru a vrátenie peňazí

Výmena a vrátenie peňazí

Radi by ste vymenili alebo vrátili tovar, ktorý vám nevyhovuje:

Výmena: Váš produkt nám môžete vrátiť do 30 dní od jeho prevzatia spoločne s vyplneným formulárom vrátenia tovaru, ktorý nájdete na zadnej strane vašej faktúry.

Vrátenie peňazí: Váš produkt nám môžete vrátiť do 30 dní od jeho prevzatia spoločne s vyplneným formulárom vrátenia tovaru (môžete taktiež použiť formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete tu ). Poplatky za odoslanie hradí zákazník.

Adresa na vrátenie tovaru:


ATLAS FOR MEN
P.O.Box OU BA
Bojnická 14
831 04 Bratislava

Na danú adresu nie je možné doručiť tovar osobne.
Pri posielaní balíka prosíme využite službu Balík na adresu od Slovenskej Pošty. Poslanie balíka na náklady adresáta nie je možné.
O preplatenie poštovného je možné požiadať pri predložení dokladu o zaplatení, a to iba v prípade, že bol produkt poškodený alebo došlo k chybe počas spracovania z našej strany. Náklady na balné hradí zákazník.


Pokračovaním na našej stránke akceptujete používanie súborov cookies na zlepšenie kvality našej stránky, vďaka nim vám ponúkame prispôsobené služby a ponuky, ako aj možnosť zdielať obsah našich stránok či svôj názor na ne na sociálnych sieťach. Pre viac informácií kliknite: Viac informácií.