0,00
Späť

Výmena tovaru a vrátenie peňazí

Výmena a vrátenie peňazí

Nevyhovuje vám váš nákup? Nesedí vám veľkosť? Je produkt poškodený alebo to nie je ten, ktorý ste si objednali? Môžete ho vymeniť alebo vrátiť do 60 dní od jeho prevzatia. Možnosti, ktoré máte k dispozícii, ako aj všeobecné podmienky výmeny a vrátenia peňazí, sú bližšie vysvetlené nižšie.

Poznámka: Tovar musí byť vrátený v pôvodnom balení, nevykazujúc známky použitia. Spodné prádlo nemôže byť z hygienických dôvodov vrátené.

Právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy

V súlade so zákonom máte možnosť využiť svoje právo na odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu. V tomto prípade nás musíte informovať, a to v lehote 14 dní od doručenia tovaru.

V priebehu tejto lehoty počínajúc prevzatím objednávky, nám budete môcť oznámiť vaše rozhodnutie bez uvedenia dôvodu a platenia penále: písomne poštou alebo telefonicky na následovnom telefónnom čísle: 02/584 191 38. Peniaze budú kupujúcemu vrátené rovnakým spôsobom aký použil pri platbe. Predávajúci vráti kupujúcemu tieto finančné prostriedky iným spôsobom, len ak sa tak s kupujúcim následne dohodne.

Vrátenie peňazí môže byť odložené až do odovzdania objednávky alebo dodania dokladu o zaslaní výrobkov podľa toho, ktorá z týchto skutočností nastane skôr. Ak náklady na dodanie výrobkov sú stanovené paušálne, spoločnosť Atlas For Men nebude vracať náklady za dodanie (štandardná sadzba) v prípade čiastočného odstúpenia od zmluvy vzťahujúceho sa na jednu časť objednaných výrobkov. Poplatky za odoslanie hradí zákazník.

Ako mám vrátiť tovar?

1. Zabaľte tovar do jeho pôvodného balenia
2. Vyplňte formulár na vrátenie tovaru a pridajte ho k zásielke
3. Odlepte nálepku na vrátenie tovaru s faktúrou a nalepte ju na vrchnú časť zásielky
4. Zaplaťte náklady na odoslanie balíka a odošlite ho na adresu:

ATLAS FOR MEN
P. O. BOX OU BA
Bojnická 14
831 04 Bratislava

Ako môžem vymeniť tovar? (Výmena veľkostí)

1. Tovar, ktorý si želáte vrátiť, nám zašlite v pôvodnom balení s vyplneným formulárom podľa vyššie vysvetleného postupu
2. Požadovanú veľkosť vám zašleme bez poplatkov

Vrátenie peňazí

Peniaze budú kupujúcemu vrátené rovnakým spôsobom aký použil pri platbe najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy. Kupujúci obdrží potvrdzovací email, keď mú budú peniaze vrátené.

Spoločnosť Atlas For Men je medzinárodná spoločnosť, ktorá nesídli na Slovensku. Berte, prosím, do úvahy, že vrátenie tovaru môže trvať až 2 týždne. S príchodom vášho balíčka do nášho medzinárodného skladu, vám budú vrátené peniaze najneskôr do 14 dní. Poznámka: Neoznámkované, neúplné balíčky alebo poškodené produkty budú odmietnuté.

Pokračovaním na našej stránke akceptujete používanie súborov cookies na zlepšenie kvality našej stránky, vďaka nim vám ponúkame prispôsobené služby a ponuky, ako aj možnosť zdielať obsah našich stránok či svôj názor na ne na sociálnych sieťach. Pre viac informácií kliknite: Viac informácií.