­čÜÜ DOPRAVA ZDARMA pre v┼íetky internetov├ę objedn├ívky nad 39 ÔéČ! Nakupujte bez stresu, na vr├ítenie tovaru m├íte a┼ż 100 dn├ş!

V├Żmena a vr├ítenie pe┼łaz├ş

Nevyhovuje v├ím v├í┼í n├íkup? Nesed├ş v├ím ve─żkos┼ą? Je produkt po┼íkoden├Ż alebo to nie je ten, ktor├Ż ste si objednali? M├┤┼żete ho vymeni┼ą alebo vr├íti┼ą do 100 dn├ş od jeho prevzatia. Mo┼żnosti, ktor├ę m├íte k dispoz├şcii, ako aj v┼íeobecn├ę podmienky v├Żmeny a vr├ítenia pe┼łaz├ş, s├║ bli┼ż┼íie vysvetlen├ę ni┼ż┼íie.

Pozn├ímka: Tovar mus├ş by┼ą vr├íten├Ż v p├┤vodnom balen├ş, nevykazuj├║c zn├ímky pou┼żitia. Spodn├ę pr├ídlo nem├┤┼że by┼ą z hygienick├Żch d├┤vodov vr├íten├ę.

Právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy

V s├║lade so z├íkonom m├íte mo┼żnos┼ą vyu┼żi┼ą svoje pr├ívo na odst├║penie od zmluvy bez udania d├┤vodu. V tomto pr├şpade n├ís mus├şte informova┼ą, a to v lehote 14 dn├ş od doru─Źenia tovaru.

V priebehu tejto lehoty po─Ź├şnaj├║c prevzat├şm objedn├ívky, n├ím budete m├┤c┼ą ozn├ími┼ą va┼íe rozhodnutie bez uvedenia d├┤vodu a platenia pen├íle: p├şsomne po┼ítou alebo telefonicky na nasledovnom telef├│nnom ─Ź├şsle: 02/584 191 38. Peniaze bud├║ kupuj├║cemu vr├íten├ę rovnak├Żm sp├┤sobom ak├Ż pou┼żil pri platbe. Pred├ívaj├║ci vr├íti kupuj├║cemu tieto finan─Źn├ę prostriedky in├Żm sp├┤sobom, len ak sa tak s kupuj├║cim n├ísledne dohodne.

Vr├ítenie pe┼łaz├ş m├┤┼że by┼ą odlo┼żen├ę a┼ż do odovzdania objedn├ívky alebo dodania dokladu o zaslan├ş v├Żrobkov pod─ża toho, ktor├í z t├Żchto skuto─Źnost├ş nastane sk├┤r. Ak n├íklady na dodanie v├Żrobkov s├║ stanoven├ę pau┼í├ílne, spolo─Źnos┼ą Atlas For Men nebude vraca┼ą n├íklady za dodanie (┼ítandardn├í sadzba) v pr├şpade ─Źiasto─Źn├ęho odst├║penia od zmluvy vz┼ąahuj├║ceho sa na jednu ─Źas┼ą objednan├Żch v├Żrobkov. Poplatky za odoslanie hrad├ş z├íkazn├şk.

Ako m├ím vr├íti┼ą tovar?

1. Zaba─żte tovar do jeho p├┤vodn├ęho balenia
2. Vypl┼łte formul├ír na vr├ítenie tovaru a pridajte ho k z├ísielke
3. Odlepte n├ílepku na vr├ítenie tovaru s fakt├║rou a nalepte ju na vrchn├║ ─Źas┼ą z├ísielky
4. Zapla┼ąte n├íklady na odoslanie bal├şka a odo┼ílite ho prostredn├şctvom Slovenskej Po┼íty na adresu (Pri n├íroku na preplatenie n├íkladov na odoslanie bal├şka n├ím nezabudnite posla┼ą spolu s tovarom aj podac├ş l├şstok alebo in├ę potvrdenie o zaplaten├ş poplatkov za dopravu):

ATLAS FOR MEN
P. O. BOX OU BA
Bojnická 14
831 04 Bratislava

Ako m├┤┼żem vymeni┼ą tovar? (V├Żmena ve─żkost├ş)

1. Pre najr├Żchlej┼íie dodanie po┼żadovanej ve─żkosti, kontaktujte, pros├şm, n├í┼í z├íkazn├şcky servis na nasledovnom telef├│nnom ─Ź├şsle: 02/584 191 38
2. N├ísledne n├ím, pros├şm, za┼ílite dan├Ż tovar┬áprostredn├şctvom Slovenskej Po┼íty v p├┤vodnom balen├ş s vyplnen├Żm formul├írom pod─ża vy┼í┼íie vysvetlen├ęho postupu
3. Po┼żadovan├║ ve─żkos┼ą v├ím za┼íleme bez poplatkov

Vr├ítenie pe┼łaz├ş

Peniaze bud├║ kupuj├║cemu vr├íten├ę rovnak├Żm sp├┤sobom ak├Ż pou┼żil pri platbe, najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła doru─Źenia ozn├ímenia o odst├║pen├ş od zmluvy. Kupuj├║ci obdr┼ż├ş potvrdzovac├ş email, ke─Ć mu bud├║ peniaze vr├íten├ę.

Spolo─Źnos┼ą Atlas For Men je medzin├írodn├í spolo─Źnos┼ą, ktor├í nes├şdli na Slovensku. Berte, pros├şm, do ├║vahy, ┼że vr├ítenie tovaru m├┤┼że trva┼ą a┼ż 2 t├Ż┼żdne. S pr├şchodom v├í┼ího bal├ş─Źka do n├í┼ího medzin├írodn├ęho skladu, v├ím bud├║ vr├íten├ę peniaze najnesk├┤r do 30 dn├ş. Pozn├ímka: Neozn├ímkovan├ę, ne├║pln├ę bal├ş─Źky alebo po┼íkoden├ę produkty bud├║ odmietnut├ę.

    Vyberte si ve─żkos┼ą