🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske domáce oblečenie

(146 produktov)

Povedzme si to na rovinu: niekedy sú dni, kedy chceme len zostať doma a leňošiť, tento pocit poznáme! To je dôvod, prečo Atlas For Men ponúka fantastický výber pánskych pyžám, papúč či županov, aby ste sa v ospalé nedeľné ráno cítili pohodlne. Naše pánske pyžamové súpravy vás udržia v teple a pohodlí a sú také pohodlné, že v nich môžete stráviť rovno aj celý deň! Zobraziť viac Pánske domáce oblečenie.

24 zobrazených produktov z 146

Prečítať si viac

Bavlnené či flísové pyžamo? Vyberte si oblečenie na spanie, ktoré sa hodí k ročnému obdobiu a vašej postave

 

Pánske pyžamá sa riadia rovnakými pravidlami ako zvyšok vášho šatníka, musíte si vybrať oblečenie, ktoré je vhodné na dané ročné obdobie! V lete sa ochlaďte s krátkymi pánskymi pyžamovými nohavicami a ľahkými pyžamovými súpravami. Sú navrhnuté tak, aby vám poskytli maximálne pohodlie a zároveň umožnili vášmu telu ľahko dýchať. V polovici sezóny, keď teploty začínajú klesať, budete chcieť niečo trochu ťažšie. Pánske nohavice alebo mäkké pánske joggingové tepláky môžu dokonca slúžiť ako pyžamo pre vašu spodnú polovicu. Všetci vieme, že tepláky sú pohodlné, keď len tak leňošíte doma! Keď však nastanú chladné zimné noci, budete chcieť siahnuť po hrubých flísových teplákoch alebo extra teplom pánskom pyžame. Ak vás neudrží v teple vaše kúrenie, tieto kúsky to zvládnu celkom určite! Keď už viete, čo potrebujete, je čas pozrieť sa na štýl. Vyberiete si tradičnú pánsku pyžamovú súpravu v tmavých, striedmych, ospalejších farbách, alebo chcete zábavu umocniť žiarivejšími tónmi? Čo tak niektoré z našich skvelých pruhovaných alebo tartanových (kockovaných) vzorov alebo dokonca štýlový dizajn s potlačou na hrudi? Je to na vás! A samozrejme, máme všetky pánske veľkosti. V našom pánskom pyžame až do veľkosti 5XL určite nájdete presne to, čo chcete, aby ste sa doma cítili pohodlne.

 

Nezabudnite si vybrať papuče

 

Ako lepšie doplniť pánske pyžamo než skvelými papučami? Našťastie pre vás máme skvelý výber papúč pre všetky ročné obdobia, od letných šľapiek až po elegantné modely s flísovou podšívkou. Stačí si vybrať požadovaný štýl a farbu a vaše nohy budú čoskoro v dokonalom pohodlí! Pamätajte, že ak potrebujete túto zimu doma trochu tepla navyše, v našej kolekcii mikín, viest a svetrov nájdete presne to, čo potrebujete. Oblečte si ich na teplé pánske pyžamo a už nikdy nebudete chcieť odísť z domu!

    Vyberte si veľkosť