🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánska spodná bielizeň

(113 produkty/produktov)

Nie je ho vidieť, ale základ je, aby sme sa cítili dobre! Pánske spodné prádlo musí byť pohodlné a jemné… a teda prirodzené. Spodná bielizeň je predsa naša druhá koža! Zobraziť viac Pánska spodná bielizeň.

24 zobrazených produktov z 113

Prečítať si viac

Slipy alebo boxerky: spodná bielizeň pre mužov na každodenné nosenie

Na každodenné nosenie niekto preferuje pánske slipy, iný pánske boxerky! Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny, nájdete tu široký výber pánskej spodnej bielizne za priaznivú cenu, ktorá sa často predáva v sadách po 2 alebo 3 kusoch. Slipy alebo boxerky, pánska športová dvojfarebná spodná bielizeň alebo originálny, kompletne potlačený model… Všetky štýly sú povolené! Pokiaľ ide o materiál, existujú tri hlavné trendy: pánska 100 % bavlnená spodná bielizeň, prirodzene jemná a pohodlná, modely z polybavlny a mikrovlákna a modely z jemného mikrovlákna, ktoré veľmi rýchlo schnú. Dôležité: pri mnohých značkách je maximálna veľkosť slipov alebo boxeriek XL alebo XXL! Ak hľadáte pánsku spodnú bielizeň vo veľkosti 3XL alebo viac (až do 5XL), pozrite sa priamo do sekcie našich nadmerných veľkostí spodného prádla!

Teplá pánska spodná bielizeň na zimu

p>Či už ste v horách alebo v meste, keď teploty klesajú pod nulu, myslite na teplé oblečenie! Táto pánska spodná bielizeň, ktorá sa skladá z dlhých dole utiahnutých spodkov a z trička, ponúka vynikajúcu ochranu. Pre športovcov máme aj funkčnú spodnú bielizeň. v podobe termo prádla na lyžovanie, ktorá umožňuje odvádzať pot, chráni kĺby a znižuje svalovú únavu.

Ponožky: nevyhnutná súčasť pánskej spodnej bielizne

Ďalšia pánska spodná bielizeň, ponožky, sú takisto nevyhnutné z hľadiska pohodlia. Vysoké alebo krátke ponožky… Do mesta alebo na šport… Na báze ľanu na zimu alebo z jemnej a priedušnej bavlny… Ponúkame vám širokú škálu ponožiek v jednofarebnom alebo originálnom štýle, na všetky použitia, pre každý vkus, všetky ročné obdobia. Napokon vedzte, že na našej stránke nájdete aj mnohé modely pánskych letných a zimných pyžám.

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!