🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske trojštvrťové a krátke nohavice

(2 produktov)

Zdá sa vám, že vaše obľúbené džínsy sú príliš hrubé do prichádzajúcich horúčav? Dobrou voľbou sú krátke nohavice a sukne, ale prečo nevytiahnuť základný prvok šatníka, dámske trojštvrťové nohavice? Predstavujú ideálny kompromis medzi dlhými nohavicami a krátkymi nohavicami a ponúkajú kombináciu elegancie a komfortu, ktorá vás bude sprevádzať od bazéna do kaviarne, či do obľúbenej reštaurácie. Zobraziť viac Dámske trojštvrťové a krátke nohavice.

Prečítať si viac

Capri nohavice, či už zo strečovej bavlny alebo zo strečového denimu, sú ideálne na leto

Vesta alebo blúzka, alebo biele tričko v kombinácii s tmavším modelom... S našimi nohavicami dosiahnete nádherné kontrasty! Tieto nohavice sa ako riešenie na leto dajú skombinovať s akoukoľvek klasickou obuvou. Keďže je cieľom odhaliť vaše členky, nezabudnite na neviditeľné športové ponožky! Večer ich môžete vhodne zladiť s ľahkou letnou bundou, takže sa nemusíte prezliekať, keď pôjdete na večeru alebo na drink. Tieto dámske trojštvrťové nohavice sú skutočne základným prvkom, ktorý budete v lete potrebovať!

Trojštvrťové nohavice v klasickej bielej alebo nadčasovejšej námorníckej modrej? Výber je na vás

Na rovinu, 3/4 nohavice pre dámy sú klasickou, konzervatívnou súčasťou letného šatníka. Zostaňte pri klasickej bielej a modrej a zaručene dosiahnete úžasný a mimoriadne univerzálny letný look, ktorý zladíte za pár minút. Biela sa vynikajúco hodí k svetlejším topom, zatiaľ čo sa dá námornícka modrá dobre zladiť s klasickými neutrálnymi a bledšími farbami. Dizajn v týchto odtieňoch je vhodný aj pre doplnky, hnedý kožený opasok skutočne zvýrazní modré trojštvrťové nohavice. Čierna alebo základné farby dodajú bielej látke dobrý kontrast a živosť. Výber je na vás! Nezabúdame ani na moletky a naše pohodlné trojštvrťové nohavice ponúkame až do veľkosti 5XL!

    Vyberte si veľkosť