🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Dámske oblečenie nadmerných veľkostí

(332 produkty/produktov)

Na rozdiel top modeliek na fotografiách majú slovenské ženy v priemere veľkosť 44 alebo viac! Žien plnších tvarov obliekajúcich si „väčšie veľkosti“ je čím ďalej, tým viac. Aby sme ponúkli rovnakú možnosť výberu všetkým, Atlas For Women obsahuje a ponúka všetky svoje dámske odevy od veľkosti 36 do 54, a zahŕňa aj iné značky, ktoré tiež obliekajú ženy s plnšími krivkami. Zobraziť viac Dámske oblečenie nadmerných veľkostí.

24 zobrazených produktov z 332

Prečítať si viac

Oblečenie pre moletky: široký výber v každom ročnom období!

Táto stránka vám ponúka moderné, pohodlné a elegantné oblečenie pre moletky do každého ročného obdobia. Ak hľadáte bundu na zimu pre ženy s plnšími tvarmi, ktorá je ľahká a teplá zároveň… Praktická a ženská bunda alebo elegantný kabát pre plnoštíhle ženy… Nájdete tu široký výber modelov! Rifle alebo legíny väčšej veľkosti pre ženy… Pohodlný sveter alebo moderná vesta pre moletnejšie dámy… Originálny živôtik alebo dámska tunikatričko s krátkymi rukávmi alebo top... Ako v každom butiku s konfekciou, naše kolekcie a modely sa v priebehu týždňov a ročných období neustále vyvíjajú.

Dámske plus size oblečenie: v znamení pohodlia a ženskosti!

Zamilujete si aj naše teplákové súpravy! Sú rovnako pohodlné ako súpravy na voľný čas, budete ich môcť nosiť na hodiny jógy, na tréning do posilňovne, ako aj na voľný čas, napríklad pri čítaní knihy na pohovke. Nájdete tu oblečenie vo väčšej veľkosti pre mladé ženy, farebné a originálne… bez toho, aby ste boli výstredné! Ihneď si obľúbite naše exkluzívne modely s potlačou, s etno potlačou alebo kvetinovými motívmi. Tunika z ľahkého voálu, mäkké bavlnené tričko alebo ľanové oblečenie pre moletky… Každá si príde na svoje! Napokon pokiaľ ide o rozpočet, vyberiete si kúsky s vynikajúcim pomerom kvalita-cena a ponúkame pravidelné akcie; prečo vám teda neponúknuť oblečenie pre moletky za priaznivé ceny!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!