🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánska spodná bielizeň v nadmerných veľkostiach

(103 produktov)

Pohodlné oblečenie v nadmerných veľkostiach je nevyhnutné pre objemnejších a vysokých mužov a je ešte dôležitejšie, pokiaľ ide o nočnú bielizeň, oblečenie na oddych a spánok a vašu základnú bielizeň – slipy, boxerky a ponožky. Tradične, nadrozmerné pánske oblečenie je ťažké nájsť v nákupných centrách, ale to nie je náš prípad! Máme kompletný výber oblečenia, tak prečo si nesadnúť a nevybrať si z našich pánskych pyžám, teplákov a papúč? Zobraziť viac Pánska spodná bielizeň v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 103

Prečítať si viac

Bavlnené kraťasy v lete, alebo pánske flísové pyžamové nohavice alebo oddychové nohavice v predvianočných mesiacoch? Prispôsobte svoje oblečenie na oddych a spánok ročnému obdobiu

Keď sa povaľujete doma, je nevyhnutné mať nejaké pohodlné, relaxačné oblečenie, ktoré vám spríjemní nedeľné leňošenie. Vyberte si ľahké teplákové nohavice alebo tradičné ľahké pánske pyžamové súpravy, keď je horúco a vaša pokožka potrebuje dýchať, a prejdite na pánske flísové tepláky alebo hrubšie pyžamové nohavice, keď teplota začne klesať a budete potrebovať viac tepla. Všetky sú dostupné v celej škále farieb a štýlov s vynikajúcimi vzormi a potlačou a čo je ešte lepšie, sú dostupné vo veľkostiach až do 5XL. A čo viac, máme aj všetko ostatné, od pohodlných mikín až po širokú škálu flísových kúskov. A naša oddanosť špičkovému pohodliu sa tým nekončí; dokonca máme pre vás na výber aj skvelé viacdielne balenia bielizne a termobielizne. Či už ste fanúšikom slipov alebo vyznávačom pánskych boxeriek, naša kolekcia pánskeho oblečenia pre vyšších a objemnejších mužov má presne to, čo hľadáte. Vyberte si zo striedmej čiernej a sivej bielizne, alebo si vyberte slipy a boxerky s kontrastným pásom (pekne širokým, aby vás netlačil). Štýlové, dobre padnúce a nenáročné pre vašu peňaženku, prezrite si naše modely ešte dnes. Vyberte si pohodlie v tejto sezóne a z vášho domu urobte priestor plný relaxu!

Uvoľnite sa a uľavte svojim nohám – máme na predaj širokú škálu papúč, ktoré sú ideálne na domácu pohodu

Muži všetkých veľkostí si zaslúžia maximálny domáci komfort! Aj keď už možno máte kompletný výber plus size pyžám, teplákov, tričiek a mikín, nezabudnite sa postarať o svoje končatiny! Neexistuje lepší spôsob, ako udržať nohy v teple, pohodlné a chránené pred studenými podlahami a dlaždicami, než s párom útulných športových ponožiek alebo členkových ponožiek, alebo ešte lepšie, s našimi vynikajúcimi papučami. Uistite sa, že ste si obstarali správnu obuv pre dané obdobie – v lete budú vaše nohy príjemne prevzdušnené v nasúvacích poltopánkach, zatiaľ čo sa budete vyhrievať vo vašom „plus size“ krátkom pyžame. Naša obuv z umelého semišu je ideálna na jeseň a jar! Keď však príde zima, budete chcieť vytiahnuť niečo trochu útulnejšie. Našťastie pre vás máme skvelý výber papúč s flísovou podšívkou a podšívkou z imitácie ovčieho rúna, ktorá udrží všetko príjemné teplo sústredené okolo vašich nôh. Skombinujte tieto ultra pohodlné papuče s nejakým príjemným pyžamom a nebudete chcieť odísť z domu celú zimu!

    Vyberte si veľkosť