🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske ponožky

(41 produkty/produktov)

Pánske ponožky sa často posudzujú ako doplnky, ale sú základom, pokiaľ ide o pohodlie… a niekedy aj vzhľad! Aby ste si dobre vybrali, ponúkame vám niekoľko užitočných tipov. Zobraziť viac Pánske ponožky.

24 zobrazených produktov z 41

Prečítať si viac

Dlhé alebo krátke pánske ponožky, bavlnené, ľanové alebo z iného materiálu?

Existujú 3 základné typy ponožiek. Vysoké pánske ponožky, nazývané podkolienky, siahajú pod kolená. S nimi budete mať, samozrejme, aj v sede zakryté lýtka. Krátke členkové pánske ponožky, najviac rozšírené, siahajú nad členok… čo postačuje, ak máte rifle. Napokon veľmi krátke ponožky, ktoré takmer nie je vidieť, sa nosia s teniskami. Pokiaľ ide o materiál, v závislosti od sezóny si môžete zvoliť teplé pánske ponožky na báze ľanu, pánske ponožky z lúpaného vlákna zo 100 % bavlny alebo modely vyrábané zo zmesi bavlny a polyesteru. Bez ohľadu na váš výber si pamätajte, že dobré ponožky musia byť vybavené anatomicky tvarovanými pätami a špičkami a ukončené lemovaním pre správne držanie bez kompresie.

Pánske ponožky do mesta a pánske športové ponožky: aké sú tu rozdiely?

Okrem dĺžky, ktorá sa líši, majú často jemné pánske ponožky do mesta, či už ide o klasické ponožky alebo pánske sťahovacie ponožky, jednoduché odtiene. Čierne pánske ponožky alebo béžové ponožky, v námorníckej modrej, hnedé… dôležité je to, aby ste si ich vybrali v rovnakej farbe ako topánky. K ležérnemu oblečeniu si však môžete dovoliť efektné pánske ponožky: s prúžkami, s kontrastnými žakárovými motívmi alebo so živými farbami, ktoré sa hodia k niektorému prvku vášho oblečenia. Športové pánske ponožky sú často vybavené vrstvou na tlmenie nárazov na rovnej ceste alebo ďalšími detailmi, ktoré zlepšujú pohodlie. Niektoré viac technické ponožky, ako sú ponožky z vlákna thermolite, umožňujú aj odvádzať pot, pričom neustále zachovávajú nohy v teple a v suchu… výhoda pre dlhšiu chôdzu. Napokon, a to je dôležité, nájdete tu aj pánske ponožky až do veľkosti 46 a mnohé súpravy ponožiek pre mužov, ktoré sa predávajú po 3, 4, 5 alebo viacerých kusoch… čo je dobrý spôsob, ako získať pánske ponožky za prijateľnú cenu!

    Vyberte si veľkosť