🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske ponožky

(42 produkty/produktov)

Pánske ponožky sa často posudzujú ako doplnky, ale sú základom, pokiaľ ide o pohodlie… a niekedy aj vzhľad! Aby ste si dobre vybrali, ponúkame vám niekoľko užitočných tipov. Zobraziť viac Pánske ponožky.

24 zobrazených produktov z 42

Prečítať si viac

Dlhé alebo krátke pánske ponožky, bavlnené, ľanové alebo z iného materiálu?

Existujú 3 základné typy ponožiek. Vysoké pánske ponožky, nazývané podkolienky, siahajú pod kolená. S nimi budete mať, samozrejme, aj v sede zakryté lýtka. Krátke členkové pánske ponožky, najviac rozšírené, siahajú nad členok… čo postačuje, ak máte rifle. Napokon veľmi krátke ponožky, ktoré takmer nie je vidieť, sa nosia s teniskami. Pokiaľ ide o materiál, v závislosti od sezóny si môžete zvoliť teplé pánske ponožky na báze ľanu, pánske ponožky z lúpaného vlákna zo 100 % bavlny alebo modely vyrábané zo zmesi bavlny a polyesteru. Bez ohľadu na váš výber si pamätajte, že dobré ponožky musia byť vybavené anatomicky tvarovanými pätami a špičkami a ukončené lemovaním pre správne držanie bez kompresie.

Pánske ponožky do mesta a pánske športové ponožky: aké sú tu rozdiely?

Okrem dĺžky, ktorá sa líši, majú často jemné pánske ponožky do mesta, či už ide o klasické ponožky alebo pánske sťahovacie ponožky, jednoduché odtiene. Čierne pánske ponožky alebo béžové ponožky, v námorníckej modrej, hnedé… dôležité je to, aby ste si ich vybrali v rovnakej farbe ako topánky. K ležérnemu oblečeniu si však môžete dovoliť efektné pánske ponožky: s prúžkami, s kontrastnými žakárovými motívmi alebo so živými farbami, ktoré sa hodia k niektorému prvku vášho oblečenia. Športové pánske ponožky sú často vybavené vrstvou na tlmenie nárazov na rovnej ceste alebo ďalšími detailmi, ktoré zlepšujú pohodlie. Niektoré viac technické ponožky, ako sú ponožky z vlákna thermolite, umožňujú aj odvádzať pot, pričom neustále zachovávajú nohy v teple a v suchu… výhoda pre dlhšiu chôdzu. Napokon, a to je dôležité, nájdete tu aj pánske ponožky až do veľkosti 46 a mnohé súpravy ponožiek pre mužov, ktoré sa predávajú po 3, 4, 5 alebo viacerých kusoch… čo je dobrý spôsob, ako získať pánske ponožky za prijateľnú cenu!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!