🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske kraťasy v nadmerných veľkostiach

(29 produkty/produktov)

S príchodom leta je čas odložiť nohavice a bundy a prejsť na ľahké, pohodlné oblečenie, ktoré nechá vašu pokožku dýchať – ako sú pánske kraťasy! Pre silnejších mužov môže byť náročné nájsť oblečenie v nadrozmerných veľkostiach, ktoré vyzerá dobre a poskytuje komfort, ale my máme pre vás všetko. Pozrite si náš výber oblečenia pre mužov s objemnejšími postavami a pre vysokých mužov a toto leto budete mať všetko, čo potrebujete pre špičkový komfort a štýl.  Zobraziť viac Pánske kraťasy v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 29

Prečítať si viac

Aká je správna dĺžka pre pánske športové a bežecké kraťasy? Aké dlhé by mali byť džersejové alebo flísové bežecké kraťasy?

Všeobecne platí, že všetci muži sa chcú zamerať na kraťasy, ktoré sú tesne nad kolenom, aby dosiahli dokonalú rovnováhu, pokiaľ ide o pohodlie, štýl a ľahkosť pohybu. Táto dĺžka je ideálna pre športové aktivity a je obzvlášť lichotivá pre plnšie postavy. Rovnako ako dĺžka je dôležitý aj výber tkaniny: ak hľadáte pár kraťasov v nadmernej veľkosti na obohatenie svojej kolekcie športového oblečenia, budete chcieť niečo z pružného materiálu, ktorý sa nezúži a je šetrný k vašej pokožke. Pre veľkých mužov na dráhe, squashovom alebo basketbalovom ihrisku je jemná džersejová tkanina skutočným víťazom. Tieto športové nadrozmerné kraťasy sú super mäkké a navyše vám pomôžu udržať cirkuláciu vzduchu a absorbovať pot. Dajte ich dokopy s tričkom v nadmernej veľkosti alebo vestou z našej kolekcie oblečenia pre mužov v nadmerných veľkostiach. Natiahnite si športové ponožky a obľúbené tenisky a budete pripravený na akciu! Pre veľkých chlapov, ktorí sa venujú vodným športom, však budete naozaj potrebovať niečo tenšie, ľahšie a rýchloschnúce. Vyskúšajte skvelý pár rýchloschnúcich kraťasov z mikrovlákna – či už ste vo vode alebo nie, budú mať veľký význam!

A čo naše pánske sivé kapsáče, chino kraťasy alebo denimové kraťasy z čistej bavlny do veľkosti 5XL?

Naša kolekcia letného oblečenia do veľkosti 5XL pre mužov sa však pri športovom oblečení nekončí. Keď sa začne dovolenkový čas, viete, že budete potrebovať pár kraťasov pre objemnejšie a vysoké postavy, aby ste zostali v pohode, keď ste na pláži, na ceste, alebo len tak oddychujete pri poháriku. Nehľadajte ďalej, máme perfektné kraťasy v nadmerných veľkostiach na vašu dovolenku! Keď ste v meste alebo na pobreží, vyskúšajte naše chino alebo denimové kraťasy. Tieto kombinujú štýl s ľahkým komfortom a skvele ladia s košeľou s krátkym rukávom a mokasínami alebo sandálmi. Pri prechádzkach v prírode poskytujú naše kapsáčové kraťasy všetko, vrátane vreciek, ktoré budete potrebovať, aby ste mali ruky voľné. A samozrejme, máme štýlové kraťasy, ktoré vyhovujú každému väčšiemu mužovi, s veľkosťami až do 5XL!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!