0,00
Možnosť vrátenia tovaru až do 100 dní. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum na tel. čísle 02/584 191 38.
🎁 Získajte darček ku každej vašej objednávke s promo kódom 39143 🎁
🚚 Nakúpte počas týždňa BLACK FRIDAY nad 45 € a získajte automaticky DOPRAVU ZDARMA 🚚
: : :
Bezpečná platba

Stránka Atlas For Men používa protokol šifrovania SSL (Secure Socket Layer), ktorý Vám zaručí vysokú úroveň ochrany. Vaše údaje sú tak chránené, Vaša transakcia a Vaša on-line platba sú dokonale zabezpečené.

100% záruka spokojnosti alebo vrátenie peňazí

Využite záruku výmeny tovaru zdarma, alebo vrátenia peňazí za tovar do 1 mesiaca.

Kvalitné produkty za najlepšie ceny

Všetky naše výrobky sú vyrobené z ľahko udržiavateľných, pohodlných a odolných materiálov. Sú dokonale uspôsobené na voľnočasové a relaxačné aktivity vonku. Každá položka tovaru je vyrobená tak, aby splnila túto základnú požiadavku: cítiť sa dobre. Navyše, sú férovo nacenené a ich kvalita sa testuje podľa prísnych kritérií.

Zákonný nárok na odstúpenie od zmluvy do 14 dní.

Pozrite si pravidlá v našich Všeobecných obchodných podmienkach

Člen FEVAD

Atlas For Men dodržiava Etický kódex FEVAD (Federácia e-commerce a zásielkového predaja) a systém mediácie v oblasti e-commerce.

Pokračovaním na našej stránke akceptujete používanie súborov cookies na zlepšenie kvality našej stránky, vďaka nim vám ponúkame prispôsobené služby a ponuky, ako aj možnosť zdielať obsah našich stránok či svôj názor na ne na sociálnych sieťach. Pre viac informácií kliknite: Viac informácií.