🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánska obuv

(137 produkty/produktov)

Športová pánska obuv alebo obuv do mesta, vysoké, či nízke topánky… U nás nájdete široký výber pánskych topánok za dobrú cenu na leto aj na zimu! Zobraziť viac Pánska obuv.

24 zobrazených produktov z 137

Prečítať si viac

V zime zvoľte vysokú pánsku obuv

Pánske čižmy, vysoká obuv alebo iné pánske zimné topánky sú najlepšie chrániacou a často najobľúbenejšou pánskou obuvou na chladné dni. Sú dokonalé v kombinácii s rifľami a perfektne sa hodia ku každému ležérnemu oblečeniu. Za veľmi chladného počasia odporúčame naše modely zateplené imitáciou barančeka, s nimi už žiadne mrznúce chodidlá! Do hôr si zoberte vysokú obuv do terénu, ktorá je špeciálne určená na turistické chodníčky. V prípade formálnejšieho oblečenia zvoľte skôr klasickejšiu mestskú obuv, pánske kožené topánky vrátane obľúbených čiernych pánskych topánok, ktoré sa hodia ku všetkému.

Letná pánska obuv je dostupná v nekonečnom množstve štýlov

V lete budete mať problém vybrať si! Mokasíny, tenisky, sandále, plátenky… Všetko je možné! Môžete zostať verní koženej pánskej obuvi alebo si zvoliť letnejšiu plátennú obuv. Môžete si zvoliť bielu pánsku obuv, sivý alebo modrý model, prípadne vyskúšať výraznejšie farby, ako napríklad červenú pánsku obuv. Spomedzi nadčasových modelov nesmieme samozrejme zabudnúť na jachtárske topánky, ktoré sa hodia do mesta i na dovolenku! Čo sa týka sandálov a šľapiek, dajú vám pocit slobody a nechajú vaše nohy dýchať…

Na svoj voľný čas stavte na ultra pohodlnú pánsku obuv

Veľké množstvo modelov je určených na šport a relax! Pánska turistická obuv, známa tiež ako pánska vychádzková obuv, je ako stvorená pre všetkých, ktorí majú radi prechádzky. Táto pohodlná, ľahká a pevná pánska obuv polstrovaná pozdĺž členka dobre prilieha k chodidlu a má drážkovanú protišmykovú podrážku. Nakoniec, ak máte široké alebo citlivé chodidlá, čo najskôr sa zoznámte s našou kolekciou pánskej obuvi La Confortaise. Tieto modely špeciálne navrhnuté práve pre vás sa ľahko obúvajú a poskytnú vám bezkonkurenčné pohodlie. A na vaše dni v pohodlí domova, stavte na naše pohodlné pánske papuče za nízke ceny!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!