🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske rifle

(1 produktov)

Dnes má každá žena vo svojom šatníku minimálne jedny rifle! Ktoré iné dámske nohavice sa tak dobre nosia v ležérnom štýle s dámskym tričkom a teniskami, ako aj formálnejšie v kombinácii so štýlovou dámskou košeľou, vysokými podpätkami a ultra ženským dámskym sakom? Zobraziť viac Dámske rifle.

Prečítať si viac

Pokiaľ ide o strih, dámske rifle sa hodia každej žene

Existujú dámske rifle s vysokým pásom, nízkym pásom alebo obyčajným pásom. Vo všeobecnosti rifle s vysokým pásom odporúčame trochu plnším ženám, ktoré chcú zakryť svoje bruško či plnší zadok. Naopak, dámske rifle s nízkym pásom sú vyhradené skôr pre ženy bez plnších tvarov. Nakoniec, rifle s obyčajným pásom sú dobrým kompromisom a pristanú väčšine z nás! V oblasti strihov si bez zachádzania do detailov treba zapamätať nasledovné: dámske rovné rifle nazývané regular sú najklasickejšie, nakoľko vyhovujú prakticky všetkým ženám. Ak máte trochu širšie boky, môžete staviť na ne bez rizika, že sa zmýlite! Dámske slim rifle a zvlášť dámske skinny rifle, ktoré obopínajú nohu až po lýtko, sa odporúčajú predovšetkým štíhlym postavám. Nakoniec, dámske bootcut rifle, ktoré sú rozšírené od kolien, sú vysnívaným strihom postáv v tvare písmena V. U nás nájdete práve predovšetkým klasické rifle v strihu regular. 

Dámske rifle: aj farba je dôležitá

Nie je to len strih, ktorý sa počíta, aj farba zohráva veľmi dôležitú úlohu. Dámske čierne rifle majú tendenciu zoštíhľovať, zatiaľ čo biele rifle dámske majú opačný efekt. Medzi čiernou a bielou je však veľa odtieňov. Spomedzi veľkých klasík, ktoré sa dobre nosia, môžeme spomenúť dámske sivé rifle alebo dámske modré rifle. Na záver si zapamätajte, že k elegantnému outfitu sa budú perfektne hodiť brut (tmavé) rifle, zatiaľ čo stone (svetlejšie) džínsy sa viac hodia k ležérnemu štýlu. Výber je teraz iba na vás! Medzi mnohými modelmi na tejto stránke sa určite nájdu dámske rifle za dobrú cenu, ktoré v každom smere zodpovedajú vašim želaniam. Rovnako neprehliadnite ani náš lacný výber dámskych nohavíc!

    Vyberte si veľkosť