🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 € bez promo kódu! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Pánske zimné bundy

134 Produkty/produktov

U nás rozlišujeme dve základné kategórie pánskych zimných búnd: páperové vatované zimné parky, ktoré sú určené do extrémnych mrazov, a prešívané bundy, ktoré sú taktiež určené na zimu, no vyznačujú sa svojoch ľahkosťou. Zobraziť viac

24 zobrazených produktov z 134

Pri nákupe pánskej zimnej bundy dobre zvážte, kam ju budete nosiť

U nás rozlišujeme dve základné kategórie pánskych zimných búnd: poriadne pánske parky, ktoré sú určené do extrémnych mrazov, a tie, ktoré sú taktiež určené na zimu, no vyznačujú sa svojoch ľahkosťou. Pánske prešívané bundy sú lacnejšie a ich nespornou výhodou je jednoduchá údržba. Páperové bundy sú síce drahšie, ale o to hrejivejšie, čo môže byť niekedy aj prekážkou, nakoľko sa v nich rýchlejšie spotíte. Páperové bundy začínajú byť užitočné pri teplote hlboko pod nulou. Ďalej máte na výber medzi hrubšími a tenšími modelmi pánske prechodné bundy, pričom módnym trendom sú tenké a teplé bundy. Preto sa pred nákupom svojej prešívanej bundy poriadne zamyslite, kam ju budete nosiť a ako často. Zvyšok je otázkou štýlu.

Pánska bunda na zimu, každá má svoj vlastný štýl

Pánske prešívané bundy sa síce na prvý pohľad podobajú, ale existujú medzi nimi veľké rozdiely. Máte radšej prešívanú bundu bez kapucne alebo s odopínateľnou kapucňou? Má byť kapucňa hladká alebo s kožušinou? Potrebujete krátku prešívanú bundu po pás alebo naopak dllhšiu štýlovú pánsku bundu? Rozhodnutie je na vás. Vo farbách sa fantázii medze nekladú! Môžete si vybrať bundu čiernej, tmavomodrej, hnedej alebo sivej farby, jednoducho takú, ktorá sa dobre kombinuje s vašim šatníkom. Alebo tiež červenú bundu v športovom štýle, bielu alebo krikľavejšiu oranžovú. Skôr ako si zaobstaráte tú vašu, zvážte, čo máte v šatníku. Majte na mysli, že k výraznej bunde sa hodí najlepšie neutrálny zvršok. V našom internetovom obchode taktiež pamätáme na pánov väčších veľkostí a ponúkame vybrané produkty aj v nadmerných veľkostiach 5XL.

Filtre

(0)

Triediť a zobraziť

(0)

Rozpočet


Veľkosť

(0)

Farba

(0)

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!