Pánske rifle

(72 produktov)

Ak existujú univerzálne nohavice, ktoré sa tešia celosvetovej obľube, tak to sú určite rifle! Pánske rifle vynikajú v kombinácii s jednoduchým bielym tričkom, s plátennou košeľou, s mikinou... jednoducho povedané, rifle nájdu uplatnenie vo všetkých štýloch obliekania! U nás ich nájdete niekoľko, a to za lacné ceny...  Zobraziť viac Pánske rifle.

24 zobrazených produktov z 72

Prečítať si viac

Aké pánske rifle si vybrať, prečo a ako?

Pánske rifle, alebo blue jeans, boli pôvodne nohavice z tmavomodrého alebo svetlomodrého denimu, ktorý bol surový alebo spraný, ale v každom prípade modrý! Aj keď sú modré džínsy absolútny bestseller, v súčasnej dobe im zdatne konkurujú sivé pánske rifle (svetlosivé alebo tmavosivé) aj pánske čierne rifle, ktoré sa taktiež stali obľúbeným štandardom. Niektoré značky taktiež ponúkajú biele pánske rifle, ktoré síce vyžadujú častejšie pranie, ale neodmysliteľne patria k letu, podobne ako trojštvrťáky. Z hľadiska strihu prevažujú dva základne trendy: pánske rifle slim a pánske rifle regular. Džínsy slim s úzkym strihom pristanú skôr štíhlym postavám a zapadajú do rockerského či rebelského štýlu. Pánske rifle regular s rovným strihom sú skôr vhodné pre mužov s plnšou postavou, a práve tieto nájdete v našej ponuke. Okrem iného ponúkame aj rifle s elastickým pásom či strečové rifle pre väčšie pohodlie.

Pánske rifle: spoločné charakteristiky a rozdiely

Pánske rifle sú ušité zo strečového denimu, ktorého hrúbka sa líši v závislosti od ročného obdobia. Väčšina modelov má plochý pás, zapínanie na zips alebo gombíky a 5 vreciek spevnených na okrajoch cvokmi (2 prestrihnuté vrecká a 1 malé vrecko na prednej strane, ktoré dopĺňajú 2 našité vrecká vzadu). Nezabudnite, že existujú aj veľmi pohodlné modely, ktoré majú pás po stranách nabraný do gumy, čo je nielen záruka príkladného pohodlia pri nosení, ale skryjú aj prípadné nedostatky postavy, keď náhodou trochu priberiete. Pre inšpiráciu si môžete prezrieť aj našu kompletnú ponuku pánskych nohavíc. Či už zháňate svetlomodré pánske džínsy z ľahkého denimu na leto, alebo  čierne pánske džínsy na zimu, v našej ponuke nájdete predovšetkým lacné pánske džínsy. Pamätali sme aj na silnejšie postavy, a preto taktiež ponúkame nadmerné veľkosti, väčšina modelov je k dispozícii až do veľkosti 66!

    Vyberte si veľkosť