­čÜÜ DOPRAVA ZDARMA pre internetov├ę objedn├ívky (nevz┼ąahuje sa na Facebook) nad 39 ÔéČ bez promo k├│du! Nakupujte bez stresu, na vr├ítenie tovaru m├íte a┼ż 100 dn├ş!┬á

Doprava

V Slovenskej Republike v├ím pon├║kame tieto mo┼żnosti dopravy:

Expres kuri├ęr Slovensk├í Po┼íta

Dostupn├ę produkty v├ím bud├║ zaslan├ę za 4,30 ÔéČ, v priemere do 5 pracovn├Żch dn├ş (najnesk├┤r do 10 dn├ş) od schv├ílenia va┼íej objedn├ívky. T├íto doba zahr┼łuje pr├şpravu va┼íej objedn├ívky, jej prevzatie a dodanie dopravcom. V pr├şpade, ┼że v├í┼í n├íkupn├Ż ko┼í├şk presiahne hodnotu 39 ÔéČ, objedn├ívku v├ím za┼íleme na dan├║ adresu zadarmo. Doprava zdarma sa nevz┼ąahuje av┼íak na kampane soci├ílnych siet├ş.┬á

Na┼íim dopravn├Żm partnerom je Slovensk├í Po┼íta. Va┼íu z├ísielku m├┤┼żete sledova┼ą na str├ínkach www.posta.sk, zadan├şm podacieho ─Ź├şsla z├ísielky.

Chceli by sme v├ís upozorni┼ą, ┼że pokia─ż bude va┼ía z├ísielka odoslan├í, je potrebn├ę po─Ź├şta┼ą s aspo┼ł 2 d┼łami na jej pr├şpravu. Va┼íu z├ísielku m├┤┼żete sledova┼ą priamo cez v├í┼í ├║─Źet na na┼íich str├ínkach.

V┼íetky promo k├│dy, ktor├ę pon├║kaj├║ bezplatn├║ dopravu, v├ím d├ívaj├║ pr├ívo na dopravu zdarma. Ponuky bezplatnej dopravy platia iba pre Slovensk├║ republiku.

Postup pre vrátenie zásielky:

1- Zabal├şm produkty do ich p├┤vodn├ęho balenia
2- Vypln├şm formul├ír vr├ítenia tovaru, ktor├Ż sa nach├ídza na zadnej strane fakt├║ry, a vlo┼ż├şm ho do mojej z├ísielky.
3- Na bal├şk nap├ş┼íem adresu pre vr├ítenie tovaru:

ATLAS FOR MEN
P.O.BOX OU BA
Bojnická 14
831 04 Bratislava9

4- Bal├şk odo┼ílem na vy┼í┼íie uveden├║ adresu

─Äal┼íie inform├ície o va┼íej z├ísielke n├íjdete vo svojom ├║─Źte.

Dodacia adresa

Jedn├í sa o adresu, na ktor├║ obdr┼ż├şte va┼íu z├ísielku spolo─Źne s fakt├║rou. T├║to adresu zad├ívate po─Źas tvorby v├í┼ího ├║─Źtu. Pri zad├ívan├ş ─Ćal┼í├şch objedn├ívok sa bude zobrazova┼ą automaticky.

Va┼íu adresu m├┤┼żete zmeni┼ą po prihl├ísen├ş do v├í┼ího ├║─Źtu v ─Źasti Zmeni┼ą osobn├ę ├║daje -> SPRAVOVANIE MOJICH ADRIES, alebo v kroku SP├öSOB DOPRAVY pri objedn├ívan├ş prostredn├şctvom na┼íej webovej str├ínky.

Dostupnos┼ą produktu

Ak produkt, ktor├Ż ste si objednali, nie je dostupn├Ż, je pridan├Ż k va┼íej fakt├║re spolo─Źne s predpokl├ídan├Żm d├ítumom doru─Źenia.

Pokia─ż budete chcie┼ą zisti┼ą, kedy v├ím bude produkt doru─Źen├Ż alebo ak├Ż je zostatok na va┼íom ├║─Źte, nev├íhajte sa pripoji┼ą na v├í┼í ├║─Źet a pozrie┼ą sa do sekcie ÔÇ×Produkty, na ktor├ę ─Źak├ímÔÇť alebo zavolajte na linku 02/584 191 38.┬áPre tento telefon├ít si pripravte va┼íe ─Ź├şslo z├íkazn├şka, ktor├ę sa nach├ídza na va┼íej fakt├║re.

    Vyberte si ve─żkos┼ą

      Aktualizovali sme na┼íe ve─żkosti, aby sme v├ím u─żah─Źili v├Żber. Pozrite si na┼íu pred objednan├şm!