0,00
Možnosť vrátenia tovaru až do 100 dní. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum na tel. čísle 02/584 191 38.
🎁 Získajte darček ku každej vašej objednávke s promo kódom 39632 🎁
Doprava

V Slovenskej Republike vám ponúkame tieto možnosti dopravy:

Expres kuriér Slovenská Pošta

Dostupné produkty vám budú zaslané za 4,30 €, v termíne najneskôr do 10 dní od schválenia vašej objednávky. Táto doba zahrňuje prípravu vašej objednávky, jej prevzatie a dodanie dopravcom.
Našim dopravným partnerom je Slovenská Pošta. Vašu zásielku môžete sledovať na stránkach www.posta.sk, zadaním podacieho čísla zásielky.

Chceli by sme vás upozorniť, že pokiaľ bude vaša zásielka odoslaná, je potrebné počítať s aspoň 2 dňami na jej prípravu. Vašu zásielku môžete sledovať priamo cez váš účet na našich stránkach.

Všetky promo kódy, ktoré ponúkajú bezplatnú dopravu, vám dávajú právo na dopravu zdarma. Ponuky bezplatnej dopravy platia iba pre Slovenskú republiku.

Postup pre vrátenie zásielky:

1- Zabalím produkty do ich pôvodného balenia
2- Vyplním formulár vrátenia tovaru, ktorý sa nachádza na zadnej strane faktúry, a vložím ho do mojej zásielky.
3- Na balík napíšem adresu pre vrátenie tovaru:

ATLAS FOR MEN
P.O.BOX OU BA
Bojnická 14
831 04 Bratislava9

4- Balík odošlem na vyššie uvedenú adresu
Ďalšie informácie o vašej zásielke nájdete na vašom účte na našich stránkach.

Dodacia adresa
Jedná sa o adresu, na ktorú obdržíte vašu zásielku spoločne s faktúrou. Túto adresu zadávate počas tvorby vášho účtu. Pri zadávaní ďalších objednávok sa bude zobrazovať automaticky.

Vašu adresu môžete zmeniť po prihlásení do vášho účtu v časti Zmeniť osobné údaje -> SPRAVOVANIE MOJICH ADRIES, alebo v kroku SPÔSOB DOPRAVY pri objednávaní prostredníctvom našej webovej stránky.

Dostupnosť produktu
Ak produkt, ktorý ste si objednali, nie je dostupný, je pridaný k vašej faktúre spoločne s predpokládaným dátumom doručenia.

Pokiaľ budete chcieť zistiť, kedy vám bude produkt doručený alebo aký je zostatok na vašom účte, neváhajte sa pripojiť na váš účet a pozrieť sa do sekcie „Produkty, na ktoré čakám“ alebo zavolajte na linku 02/584 191 38.
Pre tento telefonát si pripravte vaše číslo zákazníka, ktoré sa nachádza na vašej faktúre.