🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske legíny

(13 produkty/produktov)

Legíny, veľmi obľúbené v 80. rokoch, sú dnes späť! Toto občas kritizované mimoriadne pohodlné oblečenie má mnoho výhod a dá sa skombinovať s rôznymi outfitmi. Ponúkame vám stručný prehľad nami ponúkaných modelov a mini návod na ich skvelé nosenie. Zobraziť viac Dámske legíny.

13 zobrazených produktov z 13

Prečítať si viac

Dámske legíny v športovej a relax verzii

Legíny, ktoré pripomínajú hrubšie a nepriehľadné pančuchy bez chodidiel alebo obobínajúce nohavice, sú predovšetkým mimoriadne pohodlným odevom, ktorý kopíruje nielen línie tela, ale aj všetky pohyby. Dámske športové legíny si podobne ako dámske teplákové oblečenie obľúbili všetky ženy, ktoré sa venujú športu či behu. Krátke alebo dlhé dámske legíny sa často využívajú aj na doma alebo pri relaxe, skvele sa hodia k teniskám, dlhým dámskym tričkom, ktoré sa nosí pod rozopnutou košeľou, alebo s hrubým pleteným svetrom. Niektoré odvodené odevy, ako napríklad tregíny, ktoré u nás nájdete tiež, majú takisto pohodlné a uvoľnené strihy vhodné na relax a oddych.

Dámske legíny vo „fashion“ verzii

Dámske legíny, rovnako ako jegíny (niečo medzi rifľami a legínami), ľahko zaradíte aj do svojich mestských outfitov. V takom prípade vždy uprednostnite jednofarebné modely v striedmych a neutrálnych farbách, akými sú napríklad čierne dámske legíny. V lete môžete siahnuť po námorníckych, sivých, sivohnedých, alebo aj bielych dámskych legínach. Ak nechcete spraviť chybu, noste dámske legíny s blúzkou alebo dlhou tunikou, prípadne aj s dámskym sakom typu blejzer. Na dosiahnutie vyváženej postavy je dôležité voliť voľné a skôr dlhé horné diely oblečenia a naopak vyhýbať sa všetkým krátkym či priliehavým dámskym topom. V chladnom období si neváhajte zasunúť teplé dámske zimné legíny do čižiem alebo členkových čižiem a skombinovať ich s pohodlným hrubým svetrom pod dlhým kabátom. Dámske legíny na šport, relax alebo ako módne nohavice, vedzte, že akokoľvek sa rozhodnete nosiť tento kúsok, u nás nájdete lacné dámske legíny!

    Vyberte si veľkosť