🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Pánske tričká s dlhým rukávom

(23 produkty/produktov)

V sekcii pánskych tričiek rastie počet modelov s dlhým rukávom, ktoré lákajú čoraz viac mužov. Treba povedať, že potenciál im rozhodne nechýba! Zobraziť viac Pánske tričká s dlhým rukávom.

23 zobrazených produktov z 23

Prečítať si viac

Pánske tričko s dlhým rukávom: základ na celý rok

Pánske bavlnené tričko s dlhým rukávom, ľahké, ale o niečo elegantnejšie ako jeho alter ego, pánske tričko s krátkym rukávom, sa dobre nosí samé v lete, keď sa teploty nešplhajú na svoje maximá, ale tak isto na jar. V prechodnom období sa veľmi dobre hodí pod sako alebo vestu a v zime vám prinesie hebkosť a pohodlie pod svetrom. Pokiaľ ide o strih, väčšinu tričiek u nás nájdete s rovným strihom, ale nájdete aj niekoľko pánskych funkčných tričiek s dlhým rukávom, ktoré sa nosia viac na telo. Z hľadiska výstrihu sú trendom buď pánske tričká s dlhým rukávom s výstrihom do V alebo pánske tričká s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom. Na druhej strane, ak hľadáte tenkú hornú časť oblečenia, no s rolákovým golierom, ktorý viac chráni, prejdite do našej sekcie „pánske roláky“.

Pánske tričká s dlhým rukávom, športové, či elegantné, každému vlastný štýl

Chcete tričko, ktoré sa ľahko skombinuje s voľnejším mestským outfitom? Stavte na jednofarebné elegantné tričko s dlhým rukávom alebo zvoľte veľkú klasiku, ktorou sú čierne či biele pánske tričká s dlhým rukávom. Výber farieb medzi týmito dvoma extrémami je nekonečný: sivé, červené, modré, zelené, žlté pánske tričká s dlhými rukávmi atď., existujú všetky farby! Chcete originálnejšie tričko, ktoré odráža vašu osobnosť? Rozhodnite sa pre model s potlačou. Nech už ste nadšený cestovateľ, milovník amerického západu, fanúšik motoriek, hôr alebo divokých zvierat atď., u nás určite nájdete tričko s dlhým rukávom za priaznivú cenu, ktoré sa k vám hodí! Samozrejme, ak hľadáte skôr pánske tričko s krátkym rukávom, prípadne biele pánske tričko alebo pánsku námornícku košeľu,  kliknite priamo na tieto sekcie. Svoje šťastie nájdete ešte rýchlejšie!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!