🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske tričká s dlhým rukávom

(22 produktov)

V sekcii pánskych tričiek rastie počet modelov s dlhým rukávom, ktoré lákajú čoraz viac mužov. Treba povedať, že potenciál im rozhodne nechýba! Zobraziť viac Pánske tričká s dlhým rukávom.

22 zobrazených produktov z 22

Prečítať si viac

Pánske tričko s dlhým rukávom: základ na celý rok

Pánske bavlnené tričko s dlhým rukávom, ľahké, ale o niečo elegantnejšie ako jeho alter ego, pánske tričko s krátkym rukávom, sa dobre nosí samé v lete, keď sa teploty nešplhajú na svoje maximá, ale tak isto na jar. V prechodnom období sa veľmi dobre hodí pod sako alebo vestu a v zime vám prinesie hebkosť a pohodlie pod svetrom. Pokiaľ ide o strih, väčšinu tričiek u nás nájdete s rovným strihom, ale nájdete aj niekoľko pánskych funkčných tričiek s dlhým rukávom, ktoré sa nosia viac na telo. Z hľadiska výstrihu sú trendom buď pánske tričká s dlhým rukávom s výstrihom do V alebo pánske tričká s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom. Na druhej strane, ak hľadáte tenkú hornú časť oblečenia, no s rolákovým golierom, ktorý viac chráni, prejdite do našej sekcie „pánske roláky“.

Pánske tričká s dlhým rukávom, športové, či elegantné, každému vlastný štýl

Chcete tričko, ktoré sa ľahko skombinuje s voľnejším mestským outfitom? Stavte na jednofarebné elegantné tričko s dlhým rukávom alebo zvoľte veľkú klasiku, ktorou sú čierne či biele pánske tričká s dlhým rukávom. Výber farieb medzi týmito dvoma extrémami je nekonečný: sivé, červené, modré, zelené, žlté pánske tričká s dlhými rukávmi atď., existujú všetky farby! Chcete originálnejšie tričko, ktoré odráža vašu osobnosť? Rozhodnite sa pre model s potlačou. Nech už ste nadšený cestovateľ, milovník amerického západu, fanúšik motoriek, hôr alebo divokých zvierat atď., u nás určite nájdete tričko s dlhým rukávom za priaznivú cenu, ktoré sa k vám hodí! Samozrejme, ak hľadáte skôr pánske tričko s krátkym rukávom, prípadne biele pánske tričko alebo pánsku námornícku košeľu,  kliknite priamo na tieto sekcie. Svoje šťastie nájdete ešte rýchlejšie!

    Vyberte si veľkosť