🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske turistické topánky

(3 produktov)

Ak ste na tom podobne ako my, potom si radi obujete svoje obľúbené vychádzkové topánky a vydáte sa na cestu, za dažďa aj slnečného počasia! To je dôvod, prečo sme zostavili skvelú kolekciu turistických topánok, ktoré udržia vaše nohy v teple, suchu a pohodlí bez ohľadu na to náročnosť terénu. Čítajte ďalej a uvidíte, ako vám môžeme pomôcť začať s trekingom! Zobraziť viac Pánske turistické topánky.

Prečítať si viac

Pohodlné a pevné topánky sú na prechádzkach vždy lepšie

 

Ruku na srdce, pánske topánky, ktoré nosíte v meste a v posilňovni, sú skvelé, ale do prírody potrebujete niečo iné! Potrebujete pevné vychádzkové čižmy alebo vychádzkovú obuv, ktorá odolá prírodným živlom, udrží vaše nohy v suchu a pohodlí a zostane na nohách, keď pôjde do tuhého. Našťastie tu máme všetko, čo potrebujete. Na letné prechádzky, keď sa potrebujete schladiť, vyskúšajte ľahšie, nízke modely, ktoré udržia vaše členky voľné. Neskôr v roku vám ponúknu väčšiu ochranu stredne vysoké vychádzkové topánky a vysoké vychádzkové čižmy. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, môžete si byť istý, že naša kolekcia zahŕňa vynikajúce zvršky zo štiepanej kože a tkaniny pre vodoodolnosť a priedušnosť, výstuž na tlmenie nárazov a robustné, protišmykové podrážky, ktoré vás udržia na nohách na blate, snehu a ľade! Hoci sú naše pánske vychádzkové topánky robustné a odolné (a niektoré dokonca vodotesné!), je potrebné venovať im trochu zvýšenej starostlivosti, aby ste ich udržali v špičkovom stave a aby vám vydržali dlhú dobu. Je to jednoduché: keď sa vrátite domov z ciest, jednoducho očistite všetko prebytočné blato a nečistoty, uistite sa, že šnúrky nie sú zamotané a odložte obuv na dobre vetrané miesto, kde sa nepomliaždia. Ak tak učiníte, budete mať zaručený skvelé pánske vychádzkové topánky, ktoré vám vydržia celé roky!


Turistické chodníčky? Vyberte si topánky v čiernej, sivej alebo hnedej farbe, alebo niečo farebnejšie  ;

Stačí jednoducho nájsť pár, ktorý vám vyhovuje! Keď si vyberiete štýl a dokonalý strih, prezrite si našu ponuku a farby, ktoré chcete. V našej kolekcii sa prevažne vyskytujú odtiene čiernej, sivej a béžovej, klasické turistické farby, ktoré sa perfektne hodia k pohodlným cargo nohaviciam alebo kraťasom. Oblečte si kockovanú košeľu a vestu bez rukávov a môžete vyraziť! Tak na čo čakáte? Vyberte si pár a vydajte sa na cesty!

    Vyberte si veľkosť