0,00

Náš príbeh

Možnosť vrátenia tovaru až do 100 dní. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať naše klientské centrum na tel. čísle 02/584 191 38.
ATLAS FOR MEN – Outdoorové oblečenie a doplnky

Spoločnosť Atlas For Men bola založená v roku 1999. Naše produkty sú určené pre mužov aj ženy, ktorí majú radi prírodu. Outdoorové oblečenie a doplnky skvele využijete počas aktívneho odpočinku, a to za veľmi atraktívne ceny.

Naše kolekcie sú inšpirované prírodou, čo im dodáva autentické vlastnosti a vzhľad. Vydajte sa do hôr, k moru či až do ďalekej Kanady... Každá kolekcia má svoju tému, ktorá Vám umožní zažiť pocit cestovania aj u Vás doma na záhrade.

Produkty Atlas For Men sú originálne výrobky z prírodných, pohodlných a odolných materiálov, ktoré majú voľné strihy pre ten najlepší pocit.

Oblečenie i doplnky sú testované tak, aby zaručovali maximálnu funkčnosť.

Počas niekoľkých rokov sme sa stali jednotkou v oblasti katalógového predaja. Okrem našich katalógov Vám ponúkame aj naše internetové stránky.

Atlas For Men, zdieľajte našu vášeň pre dobrodružstvo!

Pokračovaním na našej stránke akceptujete používanie súborov cookies na zlepšenie kvality našej stránky, vďaka nim vám ponúkame prispôsobené služby a ponuky, ako aj možnosť zdielať obsah našich stránok či svôj názor na ne na sociálnych sieťach. Pre viac informácií kliknite: Viac informácií.