Pánske ruksaky a tašky

(12 produktov)

Kto hovorí, že výhody tašky môžu využívať len ženy? Je 21. storočie a pánske tašky sa rozšírili vo veľkom a posunuli sa ďaleko za klasickú „messenger“ tašku – trend obľúbený v minulosti. Či už sa chcete štýlovo odlíšiť, alebo len chcete mať voľné ruky a prázdne vrecká, máme presne to, čo potrebujete – za cenu, ktorú budete zbožňovať! Poďte si teda prezrieť náš výber viacvreckových ruksakov a ľadviniek, ako aj tašiek cez rameno. Zobraziť viac Pánske ruksaky a tašky.

12 zobrazených produktov z 12

Prečítať si viac

Trendy taška alebo cez rameno alebo ultra praktická ľadvinka: aký druh pánskej tašky si vyberiete?


Ako každý iný doplnok, existujú rôzne tašky pre rôzne štýly a príležitosti. Potrebujete niečo športové a priliehavé, čo vám nebude zavadzať, keď ste vonku na prechádzke alebo na bicykli? Vyberte si ľadvinku podľa vašich predstáv. Je ideálne nosiť ju cez svoje obľúbené nohavice alebo kraťasy, pokiaľ potrebujete, môžete ju schovať aj pod voľné tričko alebo flísovú mikinu (ideálne pre udržanie svojich cenností bezpečne počas výletov!). Ak vám však ľadvinky nie sú práve po chuti, zvoľte radšej rovnako praktickú tašku cez rameno. Prehoďte si jednu z týchto štýlových tašiek cez plece a ste pripravený vyraziť na blízke aj ďaleké dobrodružstvá! Noste klasickú čiernu, hnedú alebo sivú tašku cez elegantné neformálne sako, kockovanú košeľu alebo tričko, a ak sa chcete vydať von do divočiny, oblečte si kapsáčové nohavice s niekoľkými vreckami a dotvorte tak váš safari vzhľad! Tieto tašky sa tiež skvele nosia cez vetrovky na dlhé túry a sú perfektným spôsobom, ako udržať svoje ruky a oblečenie ľahké a voľné. Už viete, ako nosiť pánsku tašku, stačí len nájsť tu pravú pre vás!

Uvoľnite si ruky a majte bezpečné miesto pre všetky vaše cennosti


Samozrejme, hlavným lákadlom pánskej tašky je, že poskytuje pohodlný, ľahko prístupný priestor na uloženie vašej peňaženky, mobilu, kľúčov a iných náležitostí, ktoré by ste inak nepohodlne nosili vo vreckách. Naše viacvreckové tašky cez plece a ľadvinky majú všetok priestor, ktorý potrebujete na bezpečné uschovanie svojich vecí. Sú ľahké a pohodlné, najmä preto, že sú na tele takmer neviditeľné. Sú perfektným praktickým doplnkom pre moderného muža! Kým ste tu, nenechajte si ujsť ani ďalšie doplnky z radu Atlas For Men. Určite nájdete to, čo ste hľadali, od perfektných hodiniek, cez opasky, šály a rukavice!

    Vyberte si veľkosť