🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske zimné bundy v nadmerných veľkostiach

(22 produkty/produktov)

Skončila sa doba, keď bolo ťažké nájsť pekné oblečenie pre moletky! Veľa značiek, ako aj Atlas For Women, dnes ponúka rovnaký výber pre všetky ženy, štíhle či plnoštíhle, a tak to má byť! Ak teda chcete cenovo dostupnú bundu pre moletky na túto sezónu, poďte k nám. Zobraziť viac Dámske zimné bundy v nadmerných veľkostiach.

22 zobrazených produktov z 22

Prečítať si viac

Bunda pre moletky: teplejšie či tenšie modely, ale vždy ten najväčší komfort 

Hoci je zimná bunda určená na zimu, prispôsobuje sa sezónam. Je tu, samozrejme, lyžiarska bunda pre moletky určená do snehu, ale aj teplá dámska parka vhodná do ľadovej zimy. Tieto modely s flísovou podšívkou alebo dobre hrubou vypchávkou, sú navrhnuté tak, aby neprepúšťali chlad (dvojité zapínanie, stojačik, manžety, nastaviteľný pás a spodný patent, kapucňa, ktorá má niekedy kožušinový lem atď.). Na začiatku jesene sa prechodné bundy pre moletky robia tenšie a ľahšie. Na jar sú ešte ľahšie a sú podšité len bavlnenou alebo taftovou podšívkou.

Bundy až do veľkosti 54 v univerzálnych farbách 

Jednou z najrozšírenejších farieb pre bundu je kaki. Táto štýlová farba sa ľahko kombinuje a prirodzene zapadá do nášho zimného či jarného šatníka. Investovať do bundy pre moletky v kaki farbe je teda výborná voľba. Spomedzi elegantných a trendových odtieňov môžete staviť na slivkovú a vínovo červenú, ktoré svedčia blondínam, ako aj brunetkám. Ak však obľubujete čiernu, žiadny problém! Ľahko nájdete bundu pre moletky v čiernej alebo tmavomodrej farbe. Napokon vedzte, že smotanová biela je tiež jednou z top farieb na zimu! O chutiach a farbách sa však nediskutuje, preto sa rozhodnite podľa seba. Či už hľadáte prešívanú bundu pre moletky na tuhú zimu alebo ľahší model na prechodné obdobie, naše kolekcie neustále dopĺňame. 

    Vyberte si veľkosť