Dámske vesty

(4 produktov)

Máte radi praktické oblečenie? To je dobré, dámska vesta je späť! Na zips, na gombíky alebo bez zapínania, na spôsob páperovej bundy, z mäkkého semišu, z flísu alebo z pleteniny... dámska vesta je dostupná v mnohých štýloch a verziách. A  u nás za výhodné ceny! Zobraziť viac Dámske vesty.

Prečítať si viac

Dámska vesta v zimnej verzii

Veľkým zimným hitom sú dámske prešívané vesty vo veľmi aktuálnom športovom štýle. Dobre sa nosia v uvoľnenom štýle a dokonale sa hodia napríklad k dámskym rifliam a dámskemu roláku. V tomto duchu nájdete čierne, modré, sivé a biele vesty, ako aj modely v živších farbách. Niektoré sú vylepšené kontrastným zapínaním a vreckami na zips, iné zas majú kapucňu. Spomedzi módnych viest si stále viac priaznivcov získava dámska vesta z imitácie kožušiny. Buď je ušitá celá z imitácie kožušiny alebo zo semišu s koženým efektom, vo vnútri podšitá a štruktúrovaná okrajmi z imitácie kožušiny. Má ženský strih a je hrejivá.

Dámska vesta v jarnejšom prevedení

Počas chladnejších, no miernejších dní vám bez ťažkostí postačí tenšia dámska prešívaná vesta bez rukávov alebo dámska flísová vesta. Tieto vesty na zips, ktoré sú veľmi praktické, ak sa venujete vonkajším aktivitám, ako sú prechádzky alebo záhradkárčenie, vám poskytnú úplnú slobodu pohybu. V úplne inom, viac mestskom štýle, ale s bohémskym elegantný duchom, nájdete na tejto stránke dlhé vesty z padavého úpletu. Nech už hľadáte akýkoľvek štýl dámskej vesty, u nás by ste mali nájsť model, ktorý vám bude vyhovovať. Ak dávate prednosť dámskym svetrom, navštívte rýchlo našu sekciu dámskych svetrov!

    Vyberte si veľkosť