🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 € bez promo kódu! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 


MÓDA, KTORÁ VÁM PRISTANE


DOSTUPNOSŤ

- Záruka nízkej ceny a výber veľkostí od M až do 5XL, za rovnakú cenu.
- Prispôsobenie nášho obchodného modelu vášmu životnému štýlu ponukou rôznych predajných kanálov, platobných metód a spôsobov doručenia.

SME TU VŽDY PRE VÁS


- Promptná reakcia na vzniknuté problémy a uspokojenie vašich potrieb je našou prioritou a taktiež prioritou nášho zákazníckeho servisu.
- Zdieľanie našich výhodných ponúk a inšpirácie, ktoré vás pozývajú zažiť každodenné dobrodružstvá na našej stránke na Facebooku, na našej webovej stránke a v našich pravidelných newslettroch

VŽDY S DOBOU

- Naše kolekcie prispôsobujeme vášmu životnému štýlu a ročným obdobiam.


REŠPEKTUJEME VAŠE HODNOTY


AUTENTICKOSŤ


- Ponúkame výrobky s autentickým štýlom a nadčasové kúsky, ktoré nevychádzajú z módy.
- Snažíme sa byť stále transparentnejší v našich vzťahoch s dodávateľmi a v informáciách, ktoré zdieľame s našimi zákazníkmi.

DOBRORDUŽSTVO

- Kladieme si otázky a hľadáme výzvy v našej každodennej praxi s a naším podnikateľským duchom a cieľom je neustále sa zlepšovať.
- Navrhujeme pohodlné, praktické a odolné produkty, aby ste si mohli naplno a slobodne užívať svoje aktivity.

KOMUNITA

- Spoločná práca a život v spoločnosti s priateľským prostredím, ktorá si cení rozmanitosť, rovnosť a pohodu na pracovisku.
- Spoluvytváranie najlepších riešení na ochranu nášho ekosystému a vytváranie dlhodobých partnerstiev, ktoré sú výhodné pre všetkých. 


BEZ KOMPROMISOV

KVALITA A TRVANLIVOSŤ + NÍZKE CENY

- Veríme, že cena by nemala byť na úkor kvality alebo trvanlivosti našich výrobkov. Vaše obľúbené produkty majú vždy najlepší pomer ceny a kvality. 

POHODLIE A PRAKTICKOSŤ + ŠTÝL

- Sme presvedčení, že štýl by nemal byť na úkor pohodlia a praktickosti. Naše produkty sú pohodlné, praktické a všetky nesú štýl Atlas For Men. 

NÍZKE CENY + ZODPOVEDNOSŤ

- Veríme, že vytváranie dostupnej módy by nemalo byť na úkor našej sociálnej a environmentálnej zodpovednosti. Naše tímy tvrdo pracujú na vytváraní módy, ktorá má zmysel, počas celého životného cyklu našich produktov.

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!