🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!


MÓDA, KTORÁ VÁM PRISTANE


DOSTUPNOSŤ

- Záruka nízkej ceny a výber veľkostí od M až do 5XL, za rovnakú cenu.
- Prispôsobenie nášho obchodného modelu vášmu životnému štýlu ponukou rôznych predajných kanálov, platobných metód a spôsobov doručenia.

SME TU VŽDY PRE VÁS


- Promptná reakcia na vzniknuté problémy a uspokojenie vašich potrieb je našou prioritou a taktiež prioritou nášho zákazníckeho servisu.
- Zdieľanie našich výhodných ponúk a inšpirácie, ktoré vás pozývajú zažiť každodenné dobrodružstvá na našej stránke na Facebooku, na našej webovej stránke a v našich pravidelných newslettroch

VŽDY S DOBOU

- Naše kolekcie prispôsobujeme vášmu životnému štýlu a ročným obdobiam.


REŠPEKTUJEME VAŠE HODNOTY


AUTENTICKOSŤ


- Ponúkame výrobky s autentickým štýlom a nadčasové kúsky, ktoré nevychádzajú z módy.
- Snažíme sa byť stále transparentnejší v našich vzťahoch s dodávateľmi a v informáciách, ktoré zdieľame s našimi zákazníkmi.

DOBRORDUŽSTVO

- Kladieme si otázky a hľadáme výzvy v našej každodennej praxi s a naším podnikateľským duchom a cieľom je neustále sa zlepšovať.
- Navrhujeme pohodlné, praktické a odolné produkty, aby ste si mohli naplno a slobodne užívať svoje aktivity.

KOMUNITA

- Spoločná práca a život v spoločnosti s priateľským prostredím, ktorá si cení rozmanitosť, rovnosť a pohodu na pracovisku.
- Spoluvytváranie najlepších riešení na ochranu nášho ekosystému a vytváranie dlhodobých partnerstiev, ktoré sú výhodné pre všetkých. 


BEZ KOMPROMISOV

KVALITA A TRVANLIVOSŤ + NÍZKE CENY

- Veríme, že cena by nemala byť na úkor kvality alebo trvanlivosti našich výrobkov. Vaše obľúbené produkty majú vždy najlepší pomer ceny a kvality. 

POHODLIE A PRAKTICKOSŤ + ŠTÝL

- Sme presvedčení, že štýl by nemal byť na úkor pohodlia a praktickosti. Naše produkty sú pohodlné, praktické a všetky nesú štýl Atlas For Men. 

NÍZKE CENY + ZODPOVEDNOSŤ

- Veríme, že vytváranie dostupnej módy by nemalo byť na úkor našej sociálnej a environmentálnej zodpovednosti. Naše tímy tvrdo pracujú na vytváraní módy, ktorá má zmysel, počas celého životného cyklu našich produktov.

    Vyberte si veľkosť