🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske bermudy v nadmerných veľkostiach

(75 produkty/produktov)

Ako každý muž, aj vy chcete v lete nosiť ľahké a štýlové oblečenie. To, že nosíte nadmernú veľkosť, na tom nič nemení. Aby ste si správne vybrali bermudy, najdôležitejšie je položiť si tie správne otázky, nezávisle od vašej stavby tela. Zobraziť viac Pánske bermudy v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 75

Prečítať si viac

Pánske bermudy nadmernej veľkosti: na aký účel?

Presne túto otázku si musíte položiť ako prvú. Hľadáte bermudy na športovanie a chvíle oddychu? V takomto prípade sa bez váhania zamerajte na model s elastickým pásom. Pánske bermudy nadmernej veľkosti z moltonu alebo model z ultraľahkého mikrovlánka? Na tom nezáleží. Tieto modely vám zaručia jedinečné pohodlie. Ak však chcete štýlové bermudy, ktoré sa dobre nosia pri každej príležitosti, dajte prednosť elegantnejšiemu modelu s pevným alebo poloelastickým pásom s pútkami. Budete ich môcť kombinovať s akýmkoľvek bežným oblečením.

Pánske bermudy nadmernej veľkosti: strihy, materiály alebo farby... čo si vybrať?

Nenechajte sa vystresovať. Vyberte si model, ktorý vás najviac vystihuje. Ak nosíte jedine rifle, skúste si pánske džínsové bermudy nadmernej veľkosti: bude sa vám to páčiť! Zbožňujete nohavice vo vojenskom štýle? Zamerajte sa na kapsáče nadmernej veľkosti s maskáčovým vzorom. Jedna rada: ak máte silnejšia stehná, vyhnite sa veľkým vreckám na stehnách. Napokon, ak máte radi chino nohavice, zvoľte si rovnaký štýl, ale kratší strih. Nezabudnite ani na pánske ľanové bermudy nadmernej veľkosti, ktoré sú v lete veľmi príjemné. Pokiaľ ide o farby, hoci pánske bermudy nadmernej veľkosti čiernej, tmavomodrej alebo kaki farby zoštíhľujú viac ako biele... nič nie je zakázané! Výber je teraz iba na vás. Ak chcete nájsť cenovo dostupné pánske bermudy nadmernej veľkosti, prezrite si naše stránky. Nezabudnite si pozrieť našu rubriku venovanú pánskym šortkám nadmernej veľkosti... Niektoré modely tzv. dlhých šortiek sa približujú bermudám.

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!