🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske trojštvrťové nohavice v nadmerných veľkostiach

(29 produkty/produktov)

Chápeme to – slnko vychádza a na nohavice je jednoducho príliš horúco. Vychladnite a vymeňte vaše džínsy či nohavice za trojštvrťové.  Sú perfektným riešením oblečenia, keď teplota stúpa. Zobraziť viac Pánske trojštvrťové nohavice v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 29

Prečítať si viac

Trojštvrťové nohavice v nadmerných veľkostiach, perfektné oblečenie na relax

Existujú na leto lepšie nohavice? Myslíme si, že nie, najmä keď sú vyrobené z ľahkých letných tkanín, ideálnych pre pláž. Poďte sa pozrieť na naše trojštvrťové kúsky z mikrovlákna. Táto ľahká tkanina je pohodlná, nekrčí sa, ľahko sa perie a v okamihu schne. Čo by mohlo byť lepšie pre letné prázdniny? U mnohých si zamilujete elastické pásy a vrecká na stehnách na našich „cargo“ kapsáčových modeloch z nich robia ideálneho spoločníka pre vaše dlhé letné prechádzky, túry a dobrodružstvá.

Vyberte si svoju farbu a štýl

Jedným z najväčších hitov leta sú naše „plus size“ trojštvrťové nohavice. Sú vyrobené z bavlny alebo ľanu, čo je ideálne pre každého, kto hľadá niečo svieže a elegantné. Môžete však uprednostniť aj jemný béžový, tmavomodrý, kaki, sivý alebo čierny model, ktorý sa lepšie hodí ku všetkým vašim farebným tričkám a polokošeliam. A nezabudnite, že sa perfektne hodia aj k bielym, modrým a pruhovaným košeliam s krátkym rukávom. Samozrejme, všetky naše trojštvrťové nohavice sú dostupné vo veľkostiach do 5XL za rovnakú cenu ako naše menšie veľkosti. V ponuke máme rovnako aj kraťasy a bermudy až do veľkosti 5XL.

    Vyberte si veľkosť