0,00
Možnosť vrátenia tovaru až do 100 dní. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum na tel. čísle 02/584 191 38.

NAŠE POSLANIE


Príroda má moc urobiť nás silnejšími, slobodnejšími a živšími. Je to radosť, ktorá by nemala byť len pre privilegovaných. A preto by mal mať každý, bez ohľadu na veľkosť svojej peňaženky, možnosť prežiť každý výlet, či už v blízkosti domova, alebo v odľahlejších oblastiach, ako nové dobrodružstvo.

PRÍRODA PRE KAŽDÉHO

Veríme, že každý by mal mať možnosť čerpať energiu z prírody bez ohľadu na svoju veľkosť alebo veľkosť peňaženky.

POCIT POHODLIA

Naším poslaním je sprístupniť kvalitné, pohodlné a odolné outdoorové oblečenie a doplnky všetkým dobrodruhom, nadšencom a milovníkom prírody.

DOBRODRUŽSTVO NA MIERU

V Atlas For Men sme viac ako len značka outdoorového oblečenia a doplnkov, pretože objavovanie a pobyt v prírode sú na prvom mieste v našom životnom štýle.

Pokračovaním na našej stránke akceptujete používanie súborov cookies na zlepšenie kvality našej stránky, vďaka nim vám ponúkame prispôsobené služby a ponuky, ako aj možnosť zdielať obsah našich stránok či svôj názor na ne na sociálnych sieťach. Pre viac informácií kliknite: Viac informácií.