🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske boxerky

(38 produkty/produktov)

Za posledné desaťročie alebo dve, a napriek pokračujúcej popularite slipov, sa boxerky stali nesporným kráľom pánskej spodnej bielizne. Vďaka širokej škále štýlov a strihov (nehovoriac o ich elastickom páse) sú boxerky jasným riešením pre každého muža, ktorý hľadá pohodlie a podporu na každý deň. Vo vašej zásuvke spodnej bielizne už určite máte niekoľko párov boxeriek, no vždy je ten správny čas vybrať si ďalšie a osviežiť svoju zbierku! Zobraziť viac Pánske boxerky.

24 zobrazených produktov z 38

Prečítať si viac

Od bavlnených strečových boxeriek až po vzorované trenírky, po celý rok a nielen na Vianoce

 
Krása boxeriek je v ich jednoduchosti. Nech už si vyberiete akýkoľvek štýl, každý pár boxeriek v našom výbere ponúka vynikajúcu podporu bez tlačenia, pohodlné nosenie a elastický pás, ktorý ich udrží pohodlne na mieste bez ohľadu na to, akej aktivite sa venujete. Je však potrebné mať na pamäti niekoľko rôznych detailov. Užšie, priliehavejšie boxerky sú určené na každodenné nosenie a nie je ich vidieť ani pod priliehavými nohavicami. Uistite sa však, aby farby ladili: čierne boxerky budú vynikať pod svetlejšími štýlmi, preto zvoľte bielu alebo svetlosivú! Naše športové modely sú vyrobené z vynikajúcej strečovej bavlnenej tkaniny, ktorá vám poskytuje úplnú slobodu pohybu pri hraní futbalu, behu či prekonávaní vašich osobných rekordov! Máme v ponuke aj výber vynikajúcich štýlov s potlačou, ako aj niektoré modely s mierne voľnejším strihom. Tieto elegantné modely spodnej bielizne sú skvelým spôsobom, ako ukázať kúsok svojej osobnosti, takže si určite prezrite našu kolekciu a vyberte si pre vás to pravé. Takže, čo to bude dnes? Klasická čierno-sivá spodná bielizeň do kancelárie, strečová a farebná spodná bielizeň pre squashový kurt alebo zábavný dizajn s potlačou? Výber je na vás!
 

Vyberte si ešte dnes výhodné pánske balenie viacerých kusov, celodenné pohodlie, ktoré môžete nosiť aj do postele

 
So všetkými týmito fantastickými modelmi a štýlmi v ponuke môžete považovať pánske boxerky za drahý základný prvok. Nie je tomu tak! Všetky naše modely sú mimoriadne cenovo dostupné a perfektné pre peňaženku každého muža (umožnia vám ušetriť peniaze na bundu z imitácie semišu, ktorú máte vyhliadnutú). Väčšina našich štýlov je k dispozícii vo výhodných baleniach po dvoch, troch alebo dokonca viacerých kusov, takže využite túto výhodu a zásobte sa ešte dnes! A kým si budete dopĺňať zásuvku na spodnú bielizeň, nezabudnite sa pozrieť aj na náš vynikajúci sortiment ponožiek pyžám. Máme všetko, čo potrebujete pre úplné pohodlie na túto sezónu!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!