🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske rifle v nadmerných veľkostiach

(56 produkty/produktov)

Rovnako ako všetci páni, aj silnejší muži si zaslúžia veľký výber kvalitného oblečenia, ktoré stelesňuje štýl a pohodlie. A preto už nemusíte hľadať ďalej: ponúkame vám rad rilfí pohodlných strihov a bežné, rovné modely navrhnuté s ohľadom na silnejších mužov, všetky v rovnakej kvalite ako naše klasické džínsové modely. Máme presne to, čo hľadáte, pokiaľ ide o nadmernú veľkosť! Zobraziť viac Pánske rifle v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 56

Prečítať si viac
Elastický pás a strečové tkaniny: ideálna kombinácia pre mužov s objemnejšou postavou so zmyslom pre módu

Rifle už dlho zohrávajú veľkú úlohu v pánskom štýle, z veľkej časti kvôli veľkému výberu strihov, farieb a povrchových úprav. A zatiaľ čo bežné džínsy môžu byť niekedy tesné, elastický pás je perfektný spôsob, ako pridať nejaký priestor navyše a nechať vás dýchať bez toho, aby ste sa vzdali štýlu (v ponuke máme niekoľko pánskych nohavíc s elastickým pásom do 5XL). Odporúčame, aby ste sa poobzerali nielen po „slim“ modeloch, ale namiesto toho si vybrali z nášho skvelého sortimentu klasických rovných „regular“ nohavíc a pohodlných riflí, ktoré vám nebudú príliš tesné. Vyhýbajte sa však príliš voľným nohaviciam, pretože tie môžu zdôrazniť vašu postavu, a dokonca vás rozšíriť. Ak sa obávate, že rifle s rovným strihom budú tesné okolo stehien, môžete si vydýchnuť – máme skvelý výber modelov s trochou strečovej tkaniny (elastan), ktorá je naviac pružná tam, kde to potrebujete. Okrem toho, všetky naše rifle majú vynikajúce povrchové úpravy a mnoho z nich prichádza s klasickými piatimi vreckami, čo dáva objemnejším mužom všetok priestor, ktorý potrebujú pre svoje dôležité veci.

Či už je vaša veľkosť 44 alebo 66, máme všetky vaše obľúbené svetlé i tmavé džínsové modely

Pre mužov všetkých tvarov a veľkostí platia, našťastie, rovnaké pravidlá, pokiaľ ide o výber riflí: uistite sa, že sa hodia k vašej postave, a držte sa klasických farieb a štýlov, aby bola zaručená všestrannosť šatníka. Pre svetlomodré a svetlosivé rifle sú topánky svetlej farby skvelým neformálnym partnerom. Doplňte svoj outfit aj tričkom alebo ležérnou košeľou, a môžete sa tešiť na nedeľný štýl. Ak potrebujete niečo elegantnejšie, vyskúšajte tmavomodré, tmavočierne alebo čierne rifle – pre objemnejších mužov vždy zoštíhľujúce – s párom elegantných mokasín alebo tmavých topánok a možno aj čiernu košeľu. Rifle s rovným strihom sú skvelým základom pre vrstvenie, takže si cez tričko prehoďte flísovú bundu alebo vestu na zips, aby ste naozaj vylepšili svoj vzhľad. Tak na čo čakáte? Pozrite si našu kolekciu a nájdite si ideálne rifle alebo aj nohavice v nadmerných veľkostiach za bezkonkurenčné ceny!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!