🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Dámske prešívané bundy v nadmerných veľkostiach

(17 produkty/produktov)

Dámsky kabát nadmernej veľkosti k teplejšiemu oblečeniu už máte. Teraz máte ale chuť na teplučkú super ľahkú prešívanú bundu! Ak hľadáte dámsku prešívanú bundu z prírodného alebo syntetického páperia pre moletky, u nás určite nájdete to, čo hľadáte. Zobraziť viac Dámske prešívané bundy v nadmerných veľkostiach.

17 zobrazených produktov z 17

Prečítať si viac

U nás v Atlas For Women máme prešívané bundy až do veľkosti 54, ale akú dĺžku si vybrať?

 Neviete sa rozhodnúť medzi krátkou, stredne dlhou alebo dlhou bundou? Aby ste si dobre vybrali, ponúkame niekoľko tipov. Ak je vašou absolútnou prioritou udržať čo najviac tepla, hľadajte skôr dlhú dámsku prešívanú bundu pre moletky, ktorá zakryje vrch tela, ako aj stehná. Vyhnite sa však super dlhým prešívaným nadrozmerným bundám, ktoré obalia postavu a svedčia iba štíhlim postavám. Ak chcete ženský model s opaskom, ktorý vás dobre ochráni a siaha až na stehná, stavte na polodlhú bundu pre moletky s nápadným prešívaním. Táto stredná dĺžka svedčí takmer všetkým. Ak sa však rada hýbete a chcete sa cítiť úplne voľná, skúste krátku prešívanú bundu.

Prešívaná bunda pre moletky: vyberte si farbu a model 

Bundy sú dostupné v širokej škále farieb. Ľahko nájdete prešívanú bundu v nadmerných veľkostiach v čiernej, tmavomodrej, sivo-hnedej alebo béžovej farbe, ktoré sa hodia ku všetkému. Chceli by ste ale živšie alebo originálnejšie farby? Vyberte si červenú prešívanú bundu pre moletky alebo skôr oranžovú, horčicovú či zelenú. Všetko je možné! Vedzte však, že tmavšie farby majú tendenciu zoštíhľovať. Ak máte oblejšie tvary, dajte prednosť tenším modelom pred veľmi vypchanými a objemnými modelmi. Ak však máte rady prešívané bundy pre moletky s kožušinou okolo kapucne, kľudne si urobte radosť. Je to trendy a navyše, ak máte – ako mnoho iných žien – postavu do tvaru písmena A, je to dokonalé. Voľba je na vás. Na našich stránkach nájdete veľký výber cenovo dostupných prešívaných búnd, ako aj iných typov búnd, a celý rad odevov pre moletky. Neváhajte si poprezerať všetky naše kategórie dámskeho oblečenia v nadmerných veľkostiach!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!