🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske strečové rifle

(51 produkty/produktov)

V oddelení pánskych nohavíc sú džínsy bezkonkurenčným bestsellerom, je ťažké nájsť univerzálnejšie pánske oblečenie! Áno, v súčasnosti sa pánske rifle nosia v každom veku, vo všetkých strihoch a odtieňoch, rifle regular alebo slim… modré brut alebo vyblednuté, prípadne čierne… rifle sa hodia ku každému. A čo je ešte lepšie, pánske rifle sú tiež a stále častejšie strečové. Zobraziť viac Pánske strečové rifle.

24 zobrazených produktov z 51

Prečítať si viac

Ale čo to pánske strečové rifle vlastne sú?

Džínsovina, rifľovina či tiež denim, je pevná a odolná tkanina zo 100 % bavlny. Strečová džínsovina je denim tkanina obohatená o trochu elastanu (známeho ako spandex). Tieto elastické vlákna spôsobujú, že látka je pružná, a preto poskytujú ešte väčšie pohodlie. Strečové rifle sa rozšírili ešte viac spolu s rozmachom priliehavých strihov. Dnes je čoraz viac pánskych riflí strečových. V závislosti od modelu alebo značky sa percento elastanu pohybuje v priemere od 1 % do 4 %.

Strečové rifle pre mužov: obľúbený model pre každého

Samozrejmosťou sú pánske strečové rifle strihu regular, ale iné značky taktiež ponúkajú strečové slim, prípadne strečové skinny pánske rifle (priliehavé a zároveň pružné, že niekedy hovoríme o ultra strečových pánskych rifliach). Pokiaľ ide o farby, takisto sú dostupné všetky štandardné odtiene. Tmavé farby, ako napríklad tmavomodrá (brut), antracitová, prípadne čierna (táto farba predlžuje postavu). Takzvané stone rifle, strednemodré, sú tiež klasikou, ktorá pristane väčšine mužov. Nakoniec svetlejšie odtiene, ako vyblednuté, bielené alebo dokonca aj s „vypraným efektom“ sú určené skôr na leto a pre chudšie postavy. Majú tendenciu rozširovať. Teraz, keď už o strečových rifliach viete všetko alebo takmer všetko, je na vás, aby ste sa pustili do surfovania a vybrali si svoj model! U nás nájdete široký výber pánskych lacných strečových riflí za dobrú cenu, a to až do veľkosti 66! Napokon, ak hľadáte ešte väčšie pohodlie, navštívte sekciu pánske rifle s elastickým pásom.

    Vyberte si veľkosť