🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske sandále a šľapky

(9 produkty/produktov)

V rámci pánskych sandálov u nás nájdete v ponuke predovšetkým sandále na leto či šľapky k vode. Šľapky, ktoré sú vhodné na nosenie na doma, do záhrady či aj na vaše letné potulky či prechádzky. U nás rozlišujeme tri hlavné kategórie. Zobraziť viac Pánske sandále a šľapky.

9 zobrazených produktov z 9

Prečítať si viac

Pánske šľapky s otvorenou špičkou na dovolenku


Pri mori sú najpoužívanejším modelom pánske šľapky s otvorenou špičkou a zapínaním na suchý zips. Väčšina z nich je vybavených 2 nastavovacími remienkami na vrchnej strane a mnohé sa dajú rovnako nastavovať aj na úrovni päty. Tieto letné pánske šľapky sú často vyrobené z pevných materiálov, ktoré sa ľahko udržiavajú a majú mierne drsnú podrážku. Ich výhody: ľahkosť a často nízka cena!

Pánske športové sandále do každého terénu


Športové pánske sandále, outdoorové sandále alebo turistické sandále, na širšie použitie ako pri prvom type, ponúkajú lepšie držanie nohy, ale zostávajú dobre vetrané po bokoch, aby mohla noha dýchať. Ľahko sa dajú nastaviť, často sa sťahujú pásikmi na suchý zips alebo pružnými šnúrkami. Veľa z nich sa zatvára na konci, aby boli chránené prsty, a všetky sú vybavené drsnou protišmykovou podrážkou, ktorá dobre priľne k zemi. Ich vyhotovenie do každého terénu, ktoré z nich robí pohodlné pánske vychádzkové sandále na prechádzky pozdĺž pobrežia alebo na malé turistické chodníky.

Pánske sandále do mesta,veľmi vkusné


V meste majú aj sandále právo ukázať sa! Pokiaľ ide o bezkonkurenčný, ale moderný vzhľad, nič sa nevyrovná pánskym koženým sandálom. Nájdete tu otvorené modely, ideálne na dovolenku k bermudám, ale aj veľa uzatvorených pánskych sandálov z hladkej alebo tkanej kože, ktoré môžete nosiť k plátenným nohaviciam. Moderný a letný vzhľad zaručný! 

    Vyberte si veľkosť