🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske flísové mikiny

(13 produkty/produktov)

Hľadáte dámsku flísovú (fleecovú) mikinu za dobrú cenu? Bez ohľadu na váš obľúbený štýl a obľúbené farby, u nás by ste mali nájsť to, čo hľadáte! Zobraziť viac Dámske flísové mikiny.

13 zobrazených produktov z 13

Prečítať si viac

Dámska flísová mikina: veľký výber strihov

Flís, ktorý je obľúbený pre svoju hebkosť, hrejivosť a jednoduchú údržbu, sa stal vlajkovou loďou materiálov na zimu a prechodné obdobia! Výber dámskych flísových mikín, teplých aj ľahších, je dnes takmer nekonečný. Na tejto stránke nájdete dámske flísové mikiny s kapucňou ale aj dámske flísové mikiny bez kapucne. Rovnako budete mať na výber medzi pomerne krátkymi športovo-relaxačnými modelmi a dlhými, viac zahaľujúcimi dámskymi flísovými dlhšími mikinami v štýle kabáta. Napokon, aj keď sú dámske flísové mikiny na zips najpraktickejšie a najžiadanejšie, vedzte, že existujú aj vzorované modely so zapínaním na gombíky. A to nie je všetko!

Dámska flísová mikina: nekonečný výber farieb a ženské detaily

Hľadáte jednoduchý základný model? Dámska svetlomodrá flísová mikina alebo čierny, tmavomodrý, červený, ružový, prípadne biely model... existuje nekonečné množstvo farieb! Máte chuť na ženskejší model s väčšou dávkou fantázie? Ani tu nechýba výber. U nás nájdete napríklad dámske flísové mikiny s potlačenými žakárovými vzormi alebo s originálnou potlačou. Takisto sa môžete rozhodnúť pre model zdobený jemnými kvetinovými výšivkami alebo vylepšený pletenými detailmi. Veru áno, dámske flísové mikiny sa neustále vyvíjajú a vymýšľajú sa nové. Napokon, a to je dôležité, u nás nájdete modely vhodné pre všetky typy postáv, vrátane XXL dámskych flísových mikín dostupných až do veľkosti 5XL. Ak si chcete doplniť svoj jesenno-zimný šatník, pozrite si aj naše ďalšie sekcie: dámske flísové svetre, dámske roláky a dámske vesty. A ak máte chuť na dámsku teplákovú súpravu na doma, navštívte našu sekciu Domáce oblečenie v korej nájdete výber dámskych teplákových súprav

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!