🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske čiapky, klobúky a šiltovky

(53 produkty/produktov)

Pánske klobúky a čiapky sú nevyhnutným doplnkom šatníka každého muža bez ohľadu na ročné obdobie! Pre horúce alebo chladné obdobie, predstavujú  ideálny spôsob, ako si chrániť hlavu, ukázať trochu osobnosti a vyskúšať nové štýly! Bonus navyše, už si nemusíte robiť starosti s tým, či máte vlasy upravené alebo nie, stačí si natiahnuť pletenú čapicu, nasadiť čiapku alebo klobúk a môžete ihneď vyraziť z domu! Zobraziť viac Pánske čiapky, klobúky a šiltovky.

24 zobrazených produktov z 53

Prečítať si viac

Klobúk na všetky ročné obdobia

 
Akonáhle začne stúpať ortuť v teplomere, je pánsky letný klobúk tá správna voľba. Tieto slnečné klobúky sú ideálne na dovolenku, keď ste na cestách, alebo keď sa venujete záhradkárčeniu a začne svietiť slnko! Šiltovky vyzerajú v lete skvele a ľahko sa zladia so všetkými vašimi outfitmi; noste ich s voľnou bielou košeľou a bermudami. Keď uvidíte, ako všetci ostatní siahajú po kréme na opaľovanie, poďakujete sa nám! Hoci sú skvelé aj v lete, klobúky si prídu na svoje v chladnejších obdobiach. Keď teplota klesne, siahnite po zimnom klobúku, zimnej čiapke alebo vlnenom klobúku a skutočne si všimnete rozdiel. Sú tiež všestranné a sú skvelým partnerom vašej obľúbenej vesty, flísu alebo bundy. Ak sa však chystáte čeliť zlému chladnému počasiu, môžete si vybrať ušianku. Tieto ruské čiapky hromadia teplo, zakrývajú vaše uši a chránia ich pred štipľavým vetrom a mrazom.
 

Na šport aj voľný čas

 
Nie je nič ležérnejšie a uvoľnenejšie ako pánska pletená čiapka alebo šiltovka. Či už šoférujete, pozeráte zápas alebo si len tak zájdete na nákupy, sú to skvelé čiapky, ktoré si môžete nasadiť pre lepší pocit tepla a väčšie pohodlie. Avšak, keď príde čas zájsť na tenisový kurt alebo športovú dráhu, to už je iný príbeh. Vyberte si pánsku šiltovku, aby vám pri podávaní nesvietilo slnko do očí. Pánske šiltovky sa hodia ku všetkým našim športovým odevom, od voľných tričiek a polokošieľ až po naše tepláky a kraťasy. Teraz už nie je dôvod na to, aby ste chodili s holou hlavou, máme pre vás to pravé!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!