🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske tričká

(140 produkty/produktov)

Pánske tričká sú nenahraditeľné kúsky pánskeho šatníka! Naša ponuka obsahuje bohatý výber lacných pánskych tričiek, ktoré si môžete zakúpiť ako jednotlivé kusy alebo aj v rámci sád 2, 3 či 4 kusov. Zobraziť viac Pánske tričká.

24 zobrazených produktov z 140

Prečítať si viac

Pánske tričko ako základ, či už s krátkym alebo dlhým rukávom, je praktické vo všetkých ročných obdobiach a pri všetkých aktivitách

Pánske tričko s dlhým alebo krátkym rukávom je základným základom, ktorý nájdete vo všetkých našich kolekciách, nielen jarných či letných, ale aj v jesenných a zimných! Počas leta ich môžete nosiť s rifľami po večeroch a s bermudami, keď je horúco. Na prelome ročných období alebo v zime, keď sa všetci vraciame k bunde ich môžete použiť aj pod rolák, alebo si pod rolák dať aj napr. tielko. Na každodenné použitie, na prechádzky alebo víkendové práce v záhrade si vyberte tričká zo 100 % bavlny, ktoré sú obzvlášť mäkké. Na šport si vyberte skôr naše polyesterové športové tričká, ktoré sa nežehlia a nekrčia, a sú tak ľahké na údržbu.

Rôzne štýly za nízke ceny: klasické, ležérne, originálne alebo športové? Tričká s okrúhlym alebo véčkovým výstrihom? Jednofarebné, s potlačou, pruhované alebo vzorované?

Naše pánske tričká uprednostňujú rovné, voľné a pohodlné strihy a sú k dispozícii v nekonečnom množstve štýlov a farieb. Tričká s okrúhlym výstrihom a klasické tričká s výstrihom do V alebo sofistikovanejšie tričká s gombíkmi či šnurovaním, všetko je možné! Farebné, tričká s potlačou alebo bez? Výber je na vás! Ak chcete pôsobiť ležérne a elegantne, vyberte si klasiku nadčasovej módy: jednofarebné tričká (klasické bielo tričko nikdy nevýde z módy!) s malým vreckom v rovnakej alebo kontrastnej farbe. Určite urobíte dojem! Ak ste fanúšikom športového oblečenia, hľadajte pruhované tričká, ktoré ukážu vašu postavu, alebo grafické potlače a tradičné vzory. A napokon, ak chcete naozaj niečo zmeniť, odvážte sa vybrať si tričká s etnickými motívmi, alebo ešte lepšie, vyberte si pánske tričko s veľkoplošnou potlačou: portréty indiánov, divokých zvierat alebo veľkolepých krajiniek. Nakoniec u nás nájdete aj pánske tričká pre všetky typy postáv, od veľkosti M až po 5XL, a naše kolekcie sa neustále obnovujú, takže nás navštevujte pravidelne!

    Vyberte si veľkosť