🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske tričká

(151 produktov)

Pánske tričká sú nenahraditeľné kúsky pánskeho šatníka! Naša ponuka obsahuje bohatý výber lacných pánskych tričiek, ktoré si môžete zakúpiť ako jednotlivé kusy alebo aj v rámci sád 2, 3 či 4 kusov. Zobraziť viac Pánske tričká.

24 zobrazených produktov z 151

Prečítať si viac

Pánske tričko ako základ, či už s krátkym alebo dlhým rukávom, je praktické vo všetkých ročných obdobiach a pri všetkých aktivitách

Pánske tričko s dlhým alebo krátkym rukávom je základným základom, ktorý nájdete vo všetkých našich kolekciách, nielen jarných či letných, ale aj v jesenných a zimných! Počas leta ich môžete nosiť s pánskymi rifľami po večeroch a s bermudami, keď je horúco. Na prelome ročných období alebo v zime, keď sa všetci vraciame k bundám a kabátom ich môžete použiť aj pod rolák alebo sveter. Na každodenné použitie, na prechádzky alebo víkendové práce v záhrade si vyberte tričká zo 100 % bavlny, ktoré sú obzvlášť mäkké. Na šport si vyberte skôr naše polyesterové tričká, ktoré sa nežehlia a nekrčia, a sú tak ľahké na údržbu.

Rôzne štýly za nízke ceny: klasické, ležérne, originálne alebo športové? Tričká s okrúhlym alebo véčkovým výstrihom? Jednofarebné, s potlačou, pruhované alebo vzorované?

Naše pánske tričká uprednostňujú rovné, voľné a pohodlné strihy a sú k dispozícii v nekonečnom množstve štýlov a farieb. Tričká s okrúhlym výstrihom a klasické tričká s výstrihom do V alebo sofistikovanejšie tričká s gombíkmi či šnurovaním, všetko je možné! Farebné, trišká s potlačou alebo bez? Výber je na vás! Ak chcete pôsobiť ležérne a elegantne, vyberte si klasiku nadčasovej módy: jednofarebné tričká s malým vreckom v rovnakej alebo kontrastnej farbe. Určite urobíte dojem! Ak ste fanúšikom športového oblečenia, hľadajte pruhované tričká, ktoré ukážu vašu postavu, alebo grafické potlače a tradičné vzory. A napokon, ak chcete naozaj niečo zmeniť, odvážte sa vybrať si tričká s etnickými motívmi, alebo ešte lepšie, vyberte si pánske tričko s veľkoplošnou potlačou: portréty indiánov, divokých zvierat alebo veľkolepých krajiniek. Nakoniec u nás nájdete aj pánske tričká pre všetky typy postáv, od veľkosti M až po veľké pánske tričká do veľkosti 5XL, a naše kolekcie sa neustále obnovujú, takže nás navštevujte pravidelne!

    Vyberte si veľkosť