🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske papuče

(26 produkty/produktov)

Na leto alebo na zimu, po návrate domov, našuchnite si pohodlné pánske papuče! Pokiaľ ide o Atlas For Men, máme radi najmä našuchovacie papuče. Prečo? Aké sú ich výhody? Všetko vám vysvetlíme! Zobraziť viac Pánske papuče.

24 zobrazených produktov z 26

Prečítať si viac

Pánske našuchovacie papuče na doma, nespochybne praktické

Pokiaľ ide o papuče, pánske našuchovacie papuče sú bez pochyby jedným z najpraktickejších modelov! Vďaka nim sa v podstate nemusíte zohýnať na štyri alebo sa predkláňať, aby ste sa obuli! Môžete si ich „našuchnúť“ alebo „vyzuť“ postojačky za menej ako jednu sekundu! Niektorí budú namietať, že celkom uzavreté pánske papuče budú na nohách držať lepšie ako šľapky! Samozrejme, ale ako sami zistíte, mnohé z našich pánskych papúč sú vybavené zvýšeným okrajom pre pätu, ktorý zabezpečuje vynikajúcu stabilitu a zabraňuje kĺzaniu chodidla. A navyše, naše modely sú vo všeobecnosti vybavené protišmykovou podrážkou.

Pánske papuče na doma: papuče vhodné na všetky ročné obdobia

Tak ako pri všetkých ostatných pánskych papučiach, existujú modely pánskych papúč, ktoré nie sú drahé, určené na zimu, a iné zasa na leto. V zime oceníte naše teplé kožušinové papuče. Často sú ušité z mäkkého semišu a vnútro tvorí teplý flís alebo imitácia kožušiny. Vďaka týmto teplým pánskym papučiam vám už nikdy nebude zima na nohy: budete mať veľmi dobre chránenú najcitlivejšiu časť, prsty. V lete vám ponúkame pánske papuče otvorené na oboch koncoch; aby vaše nohy mohli dýchať. Tieto pánske papuče sú ľahké, často vyrobené z pevnej látky, niekedy sú zvnútra podšité froté látkou pre maximálne pohodlie a mäkkosť! Niektoré z týchto pánskych papúč sú takisto kompletne nastaviteľné, nastavujú sa vďaka zapínaniu na suchý zips. A navyše, naše pánske papuče na zimu, ako aj naše papuče na leto, majú veľmi starostlivú úpravu a rôznorodé detaily. Naše pánske papuče, jedno - alebo dvojfarebné, sú často zdobené výšivkami alebo originálnou potlačou. Napokon, a to je dôležité, naše papuče predstavujú cenovo dostupné pánske papuče na doma! Využite to! A nájdete tu aj všetko, čo potrebujete, pokiaľ ide o obuv: pánske zimné topánky alebo pánske mokasíny do mesta na každodenné nosenie… turistické topánky alebo športovú obuv na vaše vonkajšie aktivity… alebo pánske sandále a šľapky na leto. Výber je široký!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!