🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske slipy

(16 produkty/produktov)

Každý muž má svoj obľúbený druh spodnej bielizne. Zatiaľ čo boxerky a trenírky sa stali modernejšou voľbou spodnej bielizne, nič neprekoná klasické slipy, ak chcete maximálnu podporu a priliehavý strih, ktorý nikde netlačí. Keďže pohodlie je kľúčovým faktorom, takmer všetky naše modely sú vyrobené z elastického, mäkkého džerseja, čo znamená, že nemôžete siahnuť vedľa!  Zobraziť viac Pánske slipy.

16 zobrazených produktov z 16

Prečítať si viac

Aké sú najlepšie pánske slipy? Prezrite si naše ultra pohodlné, štýlové a cenovo výhodné modely

 
Ak chcete obnoviť svoju zásuvku na spodnú bielizeň, ste na správnom mieste! Máme niečo pre každého, od základnej bielej bielizne až po žiarivé farby a výrazné vzory potlače. Pokiaľ ide o štýl, náš sortiment ponúka všetko: vyberte si z jednoduchých jednofarebných vzorov, jemných motívov alebo dokonca pruhovaných modelov. Avšak štýlom to nekončí... najlepšia pánska spodná bielizeň vyzerá dobre a tiež sa dobre nosí! A to je miesto, kde sú slipy na vrchole rebríčka; sú druhom spodnej bielizne ponúkajúcim najlepšiu podporu a vďaka vyššiemu strihu sa nevyhŕňajú na stehnách ako boxerky a nezanechávajú žiadne viditeľné línie. Každý pár našich slipov je vyrobený tak, aby poskytoval pohodlie, s plne elastickým pásom, buď skrytým pre klasický vzhľad, alebo plne viditeľným pre pridaný štýl, ktorý zaručuje dokonalý strih. Na našich modeloch oceníte aj plne podšité predné vrecko, niekedy nazývané aj vačok, ktoré zaručuje maximálnu podporu a pohodlie. Čo sa týka látky, pohodlie a trocha pružnosti sú prvoradé. Naša spodná bielizeň je väčšinou vyrobená buď z mäkkej bavlny, alebo z elastickej zmesi bavlny, polyesteru a elastanu pre voľnosť pohybu a pohodlný pocit po celý deň.
 

Balenia viacerých kusov: vychutnajte si rôzne druhy štýlov

 
Rovnako ako naše boxerky, väčšina našich slipov sa dodáva v baleniach po dvoch a viacerých kusoch, vďaka čomu ide o položky s najlepším pomerom ceny a kvality v našom sortimente pánskeho oblečenia. Mnoho z našich balení pánskych slipov navyše zahŕňa celý rad štýlov a farieb, čo znamená, že môžete získať dva alebo viac rôznych dizajnov slipov naraz. Obnovte si svoju osobnú zbierku spodnej bielizne ešte dnes. S veľkosťami až 5XL sme si istí, že máme štýl, ktorý bude vyhovovať vášmu vkusu, rozpočtu a veľkosti!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!