🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske kockované košele v nadmerných veľkostiach

(59 produkty/produktov)

Pokiaľ ide o pánskekošele väčších veľkostí, u nás nájdete širokú škálu jednofarebných, prúžkovanýchaj kockovaných, tzv. károvaných vzorov. Či už hľadáte košeľu v drevorubačskomalebo pracovnom štýle, klasickú tartanovú alebo elegantnejší model, neváhajte a inšpirujtesa naším výberom! Zobraziť viac Pánske kockované košele v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 59

Prečítať si viac

Nadrozmernépánske kockované košele: správna voľba

Máte radi kocky,ale obávate sa, že vás budú vizuálne príliš zväčšovať? Nepodliehajte panike! Ajkeď ste trochu silnejší, môžete nosiť kocky! Stačí, ak si vyberiete tlmené tónya tlmenejšie károvanie s pomerne jemnými alebo malými kockami. Podobne, ako privšetkých „plus-size“ košeliach a tričkách, vyhnite sa príliš úzkym strihom azvoľte si rovné strihy so sedlom a záhybmi na chrbte, aby ste sa cítilipohodlne.

Pánske károvanékošele až do veľkosti 5XL a ich materiály podľa sezóny

Bavlnenápopelínová košeľa je klasika, ktorá sa nosí po celý rok. Kárované košele súniekedy na manžetách podšité kontrastnou hladkou látkou, čo im dodávamimoriadny nádych originality. Počas telpejších dní stavte skôr na károvanúkošeľu strihanú zo vzdušných, mierne reliéfnych látok, ako je napríklad krep.Prepúšťajú vzduch a nemusia sa žehliť... Skutočná výhoda na dovolenke! V stredesezóny alebo v zime je veľa modelov vyrobených zase z mäkkého a tepléhoflanelu. Tieto kockované košele, ktoré pôsobia nadýchaným dojmom, sú veľmipríjemné na nosenie a vyzerajú štýlovo rozopnuté na obyčajnom tričku. Teraz jevýber na vás! A ak máte chuť na bielu pánsku košeľu v nadmernej veľkosti,je im u nás venovaná celá sekcia. A samozrejme, všetky naše pánske košelesú k dispozícii aj vo veľkostiach 2XL, 3XL, 4XL a dokonca 5XL.

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!