🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske parky v nadmerných veľkostiach

(39 produkty/produktov)

Hľadáte teplú,praktickú a pohodlnú pánsku bundu veľkej veľkosti, ktorú môžete nosiť v mestealebo v prírode? Považujete prešívanú bundu za príliš športovú? Rozhodnitesa pre parku! Zobraziť viac Pánske parky v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 39

Prečítať si viac

Pánska parka presilnejších: optimálna ochrana v zime

Účinnosť zimnej parkyzávisí najmä od dvoch neoddeliteľných faktorov. Materiály, z ktorých jevyrobená, a jej strih, ktorý musí poskytovať dobrú udržateľnosť tepla. U násnájdete pánske parky až do veľkosti 5XL, ktoré splnia všetky vaše požiadavky. Našezimné parky, vyrobené z vodoodpudivých a odolných materiálov, majú hrejivépodšívky: prešívané, z hrubého flísu, mikroflísu alebo dokonca ajz imitácie ovčieho baránka. Z hľadiska izolácie majú všetky prednosti: vysokýgolier, ktorý ochráni váš krk, a dvojité zapínanie na zips so zapínaním na cvokyalebo s chlopňou. Zvyčajne si ich môžete upraviť na zápästiach remienkoma stiahnuť v páse a na spodnom okraji. Do najväčších mrazov vám odporúčamestaviť na pánsku parku s pevnou alebo odnímateľnou kapucňou, olemovanou imitácioukožušiny alebo s podšívkou z flísu. Ak kapucňu nepoužívate často, postačí vám ajmodel s kapucňou skrytou pod golierom.

Pánska parkavo veľkostiach 2XL, 3XL, 4XL aj 5XL: praktická s viacerými vreckami

Pánska parka nieje zďaleka vyhradená len na zimu, ale môžete ju nosiť aj v strede sezóny alebodokonca v lete. Parky sú prirodzene vetruodolné a často sú vyrobené zvodoodpudivého mikrovlákna, ktoré vás ochráni pred dažďom. Na jeseň si vyberte skôrparku s jemne polstrovanou podšívkou alebo parku vyrobenú z jemného mikroflísu.Na teplejšie počasie si vyberte skôr letnú parku s podšívkou z taftu alebopriedušnej sieťoviny. Bez ohľadu na ročné obdobie je pánska parka vysokofunkčným kusom oblečenia s množstvom vnútorných a vonkajších vreciek nauloženie dokladov, telefónu, kľúčov atď. V neposlednom rade sa naše veľképánske parky ľahko udržiavajú; jednoducho praním v práčke pri 30°C. Ak hľadátelacné pánske parky v nadmerných veľkostiach, pravidelne sledujte naše  kolekcie, ktoré neustále obmieňame a modely samenia spolu s ročnými obdobiami. 

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!