🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske prešívané bundy v nadmerných veľkostiach

(42 produkty/produktov)

V zime si naochranu pred chladom môžete vybrať klasický pánsky kabát, parku s množstvomvreciek alebo ľahkú alebo teplú prešívanú bundu. Na tejto stránke nájdete práveširokú ponuku lacných pánskych nadrozmerných prešívaných búnd. Zobraziť viac Pánske prešívané bundy v nadmerných veľkostiach.

24 zobrazených produktov z 42

Prečítať si viac

Nadrozmernápánska prešívaná vesta je zárukou slobody

Už niekoľko rokovsa do módy vracia pánska prešívaná bunda, niekedy nazývaná aj „bodywarmer“. Neexistujelepší spôsob, ako sa aktívne pohybovať vonku, bez prechladnutia a s úplnouvoľnosťou pohybu! Mimoriadne praktická prešívaná bunda bez rukávov sa stala normálom,môžete ju nosiť aj v meste cez sveter alebo flanelovú košeľu. Máme prevás len jednu radu: aby ste farebne zladili čo najviac kusov oblečenia, vybertesi neutrálnu farbu, ktorá sa dá ľahko kombinovať.

Veľká pánska prešívanábunda je synonymom optimálnej ochrany

Prešívaná bunda sdlhými rukávmi, ktorá je nevyhnutnou výbavou na zimné športy, je stále ležérnymodevom. Výhodou týchto búnd, či už sú plnené prírodným páperím alebosyntetickými vláknami, je ich ultraľahkosť. A sú dostupné takmer v každejfarbe! Samozrejme, ak máte trochu nadváhu, ktorú by ste najradšej držali mimodohľadu, vyhnite sa príliš krikľavým farbám, ktoré priťahujú pohľady. Vyberajtesi tenšie prešívané bundy a tmavšie farby, ktoré majú tendenciu zoštíhľovať.Nech už sú vaše preferencie akékoľvek, u nás nájdete veľký výber pánskych prešívanýchbúnd aj vo veľkostiach 2XL, 3XL, 4XL a dokonca aj 5XL! A áno, v Atlas ForMen obliekame všetkých mužov! 

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!