🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Dámske parky

(37 produkty/produktov)

Či už hľadáte zateplenú bundu, hrubú parku alebo niečo ľahšie, u nás nájdete ideálny model pre seba aj svoju peňaženku! Zobraziť viac Dámske parky.

24 zobrazených produktov z 37

Prečítať si viac

Mám si vybrať dlhú alebo krátku parku?

Aký druh zateplenej parky hľadáte? Existuje niekoľko typov v závislosti od dĺžky, farby a štýlu... od živých krátkych športových strihov až po niečo dlhé a elegantné s kožušinovou podšívkou. Určite treba zohľadniť aj samotný rozpočet, od ktorého bude závisieť samotný model. Či už pôjde o špičkový model s výplňou z páperia, ktorý je ľahký ako pierko, alebo o syntetickú výplň, pre úspornejšie teplo a eleganciu, u nás máte z čoho vyberať!

Klasická parka alebo niečo odvážnejšie?

Máme pre vás aj fantastickú ponuku pariek zo všetkých typov látok, vzorov, golierov a dĺžok. Vyberte si z dlhých, krátkych alebo trištvrťovej dĺžky, s podšívkou z vlny alebo flísu, rovných alebo rozšírených, na zips alebo šnúrku, je to len na vás! V závislosti od vášho vkusu si môžete vybrať klasickú čiernu alebo béžovú farbu, alebo skúsiť niečo odvážnejšie v jasných farbách a etnických vzoroch.

Ako veľmi teplá ma byť parka? 

Parky sú v posledných rokoch jedným z najväčších zimných predajných hitov pre ženy, ale sú univerzálnejšie, než si myslíte. Samozrejme, existujú hrubšie modely do mínusových teplôt, ale k dispozícii sú aj ľahšie modely, ktoré vám pomôžu prežiť jeseň a jar. Odporúčame napríklad klasickú kaki parku, je to skvelý kabát, ktorý môžete mať v pohotovosti, keď ho potrebujete. V každom prípade, či už hľadáte kabát alebo zateplenú bundu, nezabudnite sledovať naše novinky a výpredaje, nikdy neviete, na čo môžete padnúť! Neprehliadnite rovnako ani naše dámske vesty bez rukávov!

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!