🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske parky

(36 produktov)

Či už hľadáte zateplenú bundu, hrubú parku alebo niečo ľahšie, u nás nájdete ideálny model pre seba aj svoju peňaženku! Zobraziť viac Dámske parky.

24 zobrazených produktov z 36

Prečítať si viac

Mám si vybrať dlhú alebo krátku parku?

Aký druh zateplenej parky hľadáte? Existuje niekoľko typov v závislosti od dĺžky, farby a štýlu... od živých krátkych športových strihov až po niečo dlhé a elegantné s kožušinovou podšívkou. Určite treba zohľadniť aj samotný rozpočet, od ktorého bude závisieť samotný model. Či už pôjde o špičkový model s výplňou z páperia, ktorý je ľahký ako pierko, alebo o syntetickú výplň, pre úspornejšie teplo a eleganciu, u nás máte z čoho vyberať!

Klasická parka alebo niečo odvážnejšie?

Máme pre vás aj fantastickú ponuku pariek zo všetkých typov látok, vzorov, golierov a dĺžok. Vyberte si z dlhých, krátkych alebo trištvrťovej dĺžky, s podšívkou z vlny alebo flísu, rovných alebo rozšírených, na zips alebo šnúrku, je to len na vás! V závislosti od vášho vkusu si môžete vybrať klasickú čiernu alebo béžovú farbu, alebo skúsiť niečo odvážnejšie v jasných farbách a etnických vzoroch.

Ako veľmi teplá ma byť parka? 

Parky sú v posledných rokoch jedným z najväčších zimných predajných hitov pre ženy, ale sú univerzálnejšie, než si myslíte. Samozrejme, existujú hrubšie modely do mínusových teplôt, ale k dispozícii sú aj ľahšie modely, ktoré vám pomôžu prežiť jeseň a jar. Odporúčame napríklad klasickú kaki parku, je to skvelý kabát, ktorý môžete mať v pohotovosti, keď ho potrebujete. V každom prípade, či už hľadáte kabát alebo zateplenú bundu, nezabudnite sledovať naše novinky a výpredaje, nikdy neviete, na čo môžete padnúť! Neprehliadnite rovnako ani naše dámske vesty bez rukávov!

    Vyberte si veľkosť