🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 € bez promo kódu! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 


Dámske prechodné bundy

30 Produkty/produktov

Od jari do jesene budete vždy potrebovať skvelú bundu, ktorá sa hodí k danému ročnému obdobiu. Malé, ľahké a praktické bundy sú ideálne, keď začne fúkať chladný vietor alebo keď nie je dosť teplo na tričko. Štýlová a praktická bunda je nevyhnutnou súčasťou šatníka každej ženy, preto neprehliadnite našu ponuku!  Zobraziť viac

24 zobrazených produktov z 30

Či prší, alebo svieti slnko, tá správna bunda pre vás

Existuje niečo univerzálnejšie ako prechodná bunda? Je ľahšia ako zimná bunda a praktickejšia ako bunda do dažďa, je to základná súčasť vášho šatníka. Začiatkom jari a koncom jesene naozaj oceníte vetrovku alebo bundu z imitácie semišu, ktoré sú ideálne na to, aby vás ochránili pred dažďom a vetrom, ale zároveň vás neprehrievali. Na letné večery si však určite zaobstarajte niečo ľahšie, napríklad štýlovú džínsovú alebo tzv. safari bundu. Tie sú skvelé, keď sa trochu ochladí, a majú veľa vreciek na vaše nevyhnutné veci. Niektoré modely sú dokonca vybavené nastaviteľnou šnúrkou v páse, aby perfektne sedeli.

Plná paleta farieb

Ako vždy, farby, ktoré si vyberiete, budú odrážať váš vkus a štýl. Ak je váš šatník už plný svetlých odtieňov, skúste niečo tlmenejšie: napríklad safari bundu v kaki alebo hnedú bundu z imitácie semišu. Ak však chcete, aby vaše rifle alebo topy rozžiarila kvapka farby, čo tak ružová vetrovka? Tie sa výborne nosia rozopnuté cez obyčajnú bielu košeľu alebo tričko, na modrých džínsoch. Nezabudnite na pár ponožiek, ktoré sa k nim hodia. A ak sa počasie zmení na príliš chladné na samotnú bundu, nezabudnite na našu ponuku svetrov. Ak teplota začne naozaj klesať, môžete si dokonca vybrať hrubú parku s vlnenou podšívkou!

Filtre

(0)

Triediť a zobraziť

(0)

Rozpočet


Veľkosť

(0)

Farba

(0)

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!