🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske vrchné košele

(9 produkty/produktov)

Vrchná košeľa, ktorá predstavuje kompromis medzi pánskou košeľou a bundou, je kúsok ako stvorený na prechodné obdobie. Zobraziť viac Pánske vrchné košele.

9 zobrazených produktov z 9

Prečítať si viac

Vrchná košeľa, zlatá stredná cesta medzi pohodlím a eleganciou

Vrchná košeľa, ktorá predstavuje kompromis medzi pánskou košeľou a bundou, je kúsok ako stvorený na prechodné obdobie. Na jeseň ju je možné nosiť namiesto saka alebo bundy a keď sa ochladí, je na ňu možné obliecť kabát.

Vrchné košele sú veľmi teplé a pritom štýlové

Z hľadiska strihového riešenia sa väčšina vrchných košieľ blíži klasickej pánskej košeli. Majú golier s voľnými špičkami a rukávy s gombíkovou légou vsadené do manžiet. Zapínajú sa na gombíkovú légu a môžu mať jedno alebo niekoľko vreciek. Od klasických košieľ sa líšia drobným detailom: majú rovný, no nie zaoblený spodný okraj. Ako už ale napovedá jej názov, vrchná košeľa je omnoho teplejšia ako košeľa klasického typu. A preto v našej ponuke nájdete ľahké a veľmi pohodlné flísové vrchné košele, vrchné košele zateplené umelým barančekom aj funkčné vrchné košele s hrejivou vatovanou podšívkou, ktoré majú mnoho spoločného s bundami na prechodné obdobie či na zimu, ktoré môžu prípadne aj nahradiť.

Vrchná košeľa pre maximálne uvoľnený štýl

Či už si vyberiete legendárnu drevorubačskú košeľu s charakteristickými červeno-čiernymi kockami, kockovanú košeľu v pestrejších farbách, outdoorovú vrchnú košeľu vo farbe kaki či model, ktorému dominuje čierna farba, vrchná košeľa dodá vášmu outfitu ležérnosť a uvoľnený štýl. K čomu sa najlepšie hodí? Doplňte ju rifľami alebo plátennými nohavicami, na nohy si obujte tenisky alebo mokasíny a pod košeľu si oblečte tričko s guľatým výstrihom alebo tielko. Jediná chyba, ktorej je nutné sa vyvarovať, je, že vrchná košeľa sa zásadne nenosí na druhej košeli. Takéto vrstvenie nebude dobre vyzerať a ani nebude pohodlné, a preto vrchnú košeľu zásadne nekombinujte s inou košeľou.

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!