🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Pánske kockované košele

(71 produkty/produktov)

Móda sa neustále vracia! Toto konštatovanie obzvlášť platí pre pánsku kockovanú košeľu, ktorá prešla časom a generáciami bez toho, aby zostarla a stále zostáva horúcim modným trendom. Pozrime sa bližšie na túto pánsku košeľu, ktorej nechýba charakter a ktorá sa hodí rovnako dobre k pánskym nohaviciam... Zobraziť viac Pánske kockované košele.

24 zobrazených produktov z 71

Prečítať si viac

Pánska kockovaná košeľa: od počiatku po súčasnosť

Kockovaná košeľa, ktorá vznikla spolu s tartanom, má nepochybne keltský pôvod. Skutočnou ikonou sa však stala okolo roku 1850 na divokom západe. Najskôr sa presadila košeľa Buffalo, pánska červeno-čierna kockovaná košeľa, ktorú si rýchlo osvojili všetci kovboji. Odvtedy sa pánska vintage károvaná košeľa neprestala objavovať na výslní a dnes je opäť prítomná na všetkých mólach a vo všetkých pánskych šatníkoch.

Pánska kockovaná košeľa: výber materiálov a farieb

Na zimu je pánska kockovaná košeľa s dlhým rukávom k dispozícii z mäkkých a hrejivých materiálov, pričom najobľúbenejšou je pánska flanelová košeľa s kockami. Pánska flísová kockovaná košeľa, ktorá sa nosí rozopnutá na tričku alebo roláku, je takisto štandardom v chladnom období. V lete sa sortiment rozrastá o pánske kockované košele s krátkym rukávom, väčšinou z bavlny. Tento módny kúsok s priliehavým alebo rovným strihom a náprsnými vreckami alebo bez nich je nezávisle od ročného obdobia k dispozícii vo všetkých farbách a so všetkými druhmi štvorcov. Pánska červená kockovaná košeľa alebo pánska modrá kockovaná košeľa… Škótske modely, ktorým dominujú hnedé alebo zelené odtiene, na prechodné obdobie alebo košeľa s krátkym rukávom v tyrkysovej, žltej alebo ružovej farbe na dovolenku… Veľké dvojfarebné čiernobiele kocky alebo diskrétnejšia a elegantnejšia pánska vichy košeľa s malými kockami ... všetko je možné! Výber je iba na vás! U nás nájdete široký výber modelov a farieb na každé ročné obdobie... vrátane XXL oddelenia s pánskymi kockovanými košeľami do veľkosti 5XL

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!