🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske roláky

(39 produkty/produktov)

V zime, kedy teploty rýchlo klesajú pod bod mrazu, sa radi teplo oblečieme, a to aj v pohodlí doma! Takýmto základným kúskom, ktorý zaručí hrejivosť a pohodlie, je bez pochyby tenká a pritom teplá pánska funkčná mikina či podvliekací rolák. Zobraziť viac Pánske roláky.

24 zobrazených produktov z 39

Prečítať si viac

Pánska roláková mikina: jemnosť a ochrana

Ako už napovedá jeho názov, pánska roláková mikina je prvotne určený na nosenie pod pánsku vestu. Dobre však bude vyzerať aj pod hrubou vrchnou košeľou alebo pod rozpnutou pánskou bundou. Mäkká pánska funkčná bavlnená mikina obsahuje v niektorých prípadoch prímes viskózy či polyesteru. Bez ohľadu na zloženie materiálu, je vždy tenká. Jej účel je jasný: zaistiť ochranu pred chladom bez toho, aby dodal vašej postave nelichotivé rozmery. Mikina s rolákovým golierom je teplejšia a preto účinnejší ako bežné tielko či tričko s dlhými rukávmi, a hlavne dôkladne chráni aj krk. Či už hľadáte pánsky podvliekací rolák alebo pánsku mikinu s komínovým golierom, odporúčame vám si vybrať model, ktorý prilieha k postave. Bude mať lepší ochranný efekt a nebude sa rysovať pod ostatným oblečením.

Pánska mikina s rolákovým golierom: základný kúsok za dostupnú cenu

Pánska mikina, ktorá má skôr športový charakter, sa síce nikdy nestane najatraktívnejším kúskom vášho šatníka, ale predstavuje prakticky nepostrádateľnú súčasť základnej výbavy všetkých mužov, ktorí uprednostňujú pohodlie! Či už dávate prednosť jednofarebnému alebo melírovému vyhotoveniu, funkčné mikiny ponúkame vo farebných odtieňoch, ktoré sa dobre kombinujú s ostatným oblečením. V našej ponuke nájdete pánsku čiernu funkčnú mikinu, tenké svetre a podvliekacie roláky vo farbách sivého melíru, béžovej, tmavomodrej, modrej a vínovej, a dokonca sme nezabudli ani na pánsky biely podvliekací rolák, takže určite nájdete farbu, ktorú potrebujete! Navyše, naše mikiny sú veľmi originálne, často ich zdobí decentná výšivka či drobná potlač motívu na golieri, čo je nápaditý detail, ktorý im dodáva jedinečný štýl. S rozpočtom si skutočne nemusíte lámať hlavu! Pokiaľ si chcete zaobstarať lacnú pánsku funkčnú mikinu s rolákovým golierom, ste na správnej adrese! 

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!