🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske prešívané bundy

(55 produkty/produktov)

Okrem klasických pánskych páperových búnd, určených do mrazivých dní a na zimné športy, sa počas mnohých rokov vyvinuli aj ľahké prešívané pánske bundy („light“)! Aké sú ich vlastnosti? Ako to uvádza ich názov, sú menej vyplnené, a teda tenšie. Sú určené pre vás? Zobraziť viac Pánske prešívané bundy.

24 zobrazených produktov z 55

Prečítať si viac

Áno prešívanej pánskej bunde pre športovcov a dobrodruhov

Ľahká prešívaná športová pánska bunda je najviac oceňovaná medzi trekingovými bežcami a inými športovcami. A to z jednoduchého dôvodu – keď ste neustále v pohybe, v bunde do chladného počasia sa rýchlo zahrejete! Okrem toho tento model ponúka väčšiu ľahkosť pohybu. A napokon, turisti a iní dobrodruhovia ocenia jej nízku hmotnosť a jej minimálne rozmery. Zapamätajte si: ak bývate často vonku, prešívaná pánska bunda s kapucňou môže byť dobrou voľbou, aby ste sa ochránili pred nepriaznivým počasím. Ak u vás často prší, vyberte si radšej vetrovku pred prešívanou bundou, nakoľko bude schnúť oveľa rýchlejšie.

Áno prešívanej pánskej bunde aj do mesta

Prešívaná pánska bunda, ktorá je veľmi populárna, má tú výhodu, že nerozširuje už aj tak zaoblenú siluetu a bráni efektu „veľkého brucha“! Ak patríte k tým, ktorým je vždy zima, nebojte sa: pánska bunda z ľahkého páperia môže byť aj veľmi teplá. Navyše, ak žijete v miernom podnebí, prešívaná pánska páperová bunda vám poslúži lepšie ako hrubá zimná parka. Ďalším veľkým trendom je ľahká, tenká bunda bez kapucne, ktorá sa stále častejšie nosí pod kabátom alebo pánskou bundou ako vesta. Je štýlová a bez pochyby účinná proti zime! Je vyrobená z vrstveného materiálu, môžete si teda zvoliť aj ľahkú pánsku vestu.

Rozmanitosť farieb, všetko je povolené

Napokon, pokiaľ ide o estetiku, sú povolené všetky farby! Od červenej pánskej bundy po prešívanú čiernu pánsku bundu… od výrazných farieb po jemnejšie odtiene, všetko je možné! Pokiaľ ide o moderné odtiene, ktoré sú obzvlášť obľúbené, nájdeme tu čiernu a námornícku modrú, ale aj prešívané pánske bundy v bordovej farbe. Buďte si istí, že bez ohľadu na zvolenú farbu, vaša bunda sa bude dokonale hodiť k pánskym nohaviciam alebo rifliam.

    Vyberte si veľkosť