🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Pánske parky

(47 produktov)

K nesporným prednostiam pánskej parky patrí jej hrejivosť, pohodlie a univerzálnosť použitia. Parka sa dá nosiť prakticky všade: do práce na oblek alebo aj na vychádzku do mesta, v kombinácii... Zobraziť viac Pánske parky.

24 zobrazených produktov z 47

Prečítať si viac

Pánska parka alebo univerzálny vychádzkový odev

K nesporným prednostiam pánskej parky patrí jej hrejivosť, pohodlie a univerzálnosť použitia. Dá sa nosiť prakticky všade: do práce na oblek alebo na vychádzku do mesta, v kombinácii s pánskymi nohavicami, na výlet do prírody, na vychádzku po pláži alebo aj do lesa. Dá sa kombinovať s rifľami aj pekným pánskym svetrom. Pánska parka sa jednoducho hodí k akémukoľvek outfitu! Pánske zimné parky majú tú výhodu, že dobre chránia a sú dokonale funkčné. Obvykle majú stojatý golier a kombinované zapínanie na zips krytý légou na suché zipsy alebo cvoky. Na rozdiel od pánskeho kabátu poskytujú zimné parky ďalšie výhody, ako je kapucňa, sťahovanie v páse či spodného okraja na šnúrku s olivkami, a iné, ktoré dobre chránia pred nepriaznivosťou počasia. Nie menej dôležité je, že pánske parky majú celý rad lícových a vnútorných vreciek a teda sú nenahraditeľnou súčasťou šatníka každého praktického muža.

Pánska parka pre každé ročné obdobie

Naše parky sú ušité z odolných tkanín s vodoodpudivou povrchovou úpravou, ako je napríklad funkčná tkanina microtech, ktorú ocenia predovšetkým športovci. Ide o mikrovlákno v prípade modelov určených na bežné nosenie. Pánske zimné bundy do arktickej zimy sú vybavené hrejivým vatovaním alebo podšívkou zo silného flísu, prípadne sú zateplené imitáciou kožušiny. V tejto kategórii taktiež nájdete pánske parky s kapucňou lemovanou kožušinou. Parky na jar a zimu, či už s kapucňou či bez, majú ľahšie vatovanie alebo podšívku z tenkého mikroflísu. Letné parky sú zase vybavené podšívkou z taftu alebo priedušnej sieťoviny. Nezávisle od toho, či hľadáte dlhú pánsku parku alebo kratší model, pánsku kaki parku v armádnych farbách, alebo červenú športovú parku, u nás máte istotu, že nájdete tú pravú!

    Vyberte si veľkosť