🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske vetrovky

(7 produkty/produktov)

Či už hľadáte dámsku prechodnú bundu, dámsku športovú vetrovku či prechodnú bundu do mesta, u nás nájdete široký výber dámskych vetroviek za priaznivé ceny! Zobraziť viac Dámske vetrovky.

Prečítať si viac

Dámska vetrovka: ľahká a dobre izolujúca

Vetrovka nie je dámska bunda ako každá iná! Ako už jej názov napovedá, má spĺňať konkrétnu úlohu: musí byť prekážkou pre vietor! Ľahké dámske vetrovky alebo kombinované modely sú najčastejšie na zips, majú vysoký golier a manžety s gumičkou alebo manžety nastaviteľné pomocou remienka na suchý zips. Mnohé z nich si môžete stiahnuť v spodnej časti, aby nedali vetru šancu. Tento dámsky odev určený na použitie vonku a do mierne nepriaznivého počasia má vo všeobecnosti kapucňu. Či už ide o dámsku vetrovku s kapucňou integrovanou pod golierom alebo model s pripojenou kapucňou, cieľ je rovnaký: ochrániť vás pred vetrom, ale aj dažďom.

Dámska vetrovka a jej rôzne varianty

Do pekného počasia sa hodí tenká dámska vetrovka prípadne podšitá sieťovinou alebo jemnou látkou, v prechodnom období vám viac tepla poskytne dámska vetrovka podšitá flísom alebo softshellová vetrovka. Pokiaľ ide o strih, v našej ponuke nájdete niekoľko dlhých dámskych vetroviek, ale väčšina z nich je kratšia, aby vám poskytovali dostatočnú voľnosť pohybu. Niektoré modely majú aj veľké vrecko, ktoré sa dokáže zmeniť na odkladacie vrecko, čo je obzvlášť praktický detail na prechádzkach či turistike! Nakoniec, možné sú samozrejme všetky farby: v ponuke sú tmavomodré dámske vetrovky, ale aj čierne, ružové, červené, zelené... Výber je iba na vás! V našej ponuke oblečenia nájdete aj dámske bundy v safari štýleprešívané bundy, zimné parky a ešte viac! Navyše, myslíme aj na moletky a naše dámske bundy ponúkame až do veľkosti 5XL, ekvivalent veľkostí 52/54.

    Vyberte si veľkosť