🚚 DOPRAVA ZDARMA pre všetky internetové objednávky nad 39 €! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní!

Dámske bundy v safari štýle

(9 produkty/produktov)

Nadčasová a trendová dámska saharská bunda sa hodí ku všetkým postavám a štýlom. Zobraziť viac Dámske bundy v safari štýle.

9 zobrazených produktov z 9

Prečítať si viac

Ako sa nosí dámska saharská bunda? S čím ju kombinovať?

Nadčasová a trendová dámska saharská bunda sa hodí ku všetkým postavám a štýlom. Napríklad, v prechodnom období môžete skombinovať saharskú bundu (alebo aj tzv. sako) v kaki alebo farbe ťavej srsti (camel) s rifľami, tričkom a členkovými alebo vyššími čižmami. Doplňte kombináciu etnickým šperkom alebo tenkými zlatými náramkami a výsledok bude dokonalý! Béžový model bude mať zase úspech v lete so 7/8 nohavicami a balerínkami alebo plátennými teniskami. Pridajte okrúhlu prútenú kabelku alebo plátennú tašku a hotovo! Saharské sako môžete nosiť aj s vyhrnutými rukávmi so šortkami, topom či tielkom a peknými sandálmi. A nakoniec, môžete ho skombinovať s jednoduchými ale elegantnými krátkymi čiernymi šatami alebo dlhými padavými šatami. Nič preň nie je tabu! Iba jedna kombinácia je neprípustná: cargo nohavice (nazývané aj kapsáče), aby ste sa vyhli prílišnému vojenskému štýlu a prebytku vreciek! Teraz je len na vás, aby ste si svoje obľúbené kombinácie odskúšali pred zrkadlom! V prípade, ak hľadáte ľahkú ale športovejšiu bundu, navštívte našu sekciu dámskych vetroviek.

Farebné kombinácie sú nekonečné... a to nehovoriac o jej praktickosti 

Krátkemu či dlhému ľahkému saharskému saku sa hodia pieskové, béžové, kaki a hnedé odtiene, ale je dostupné aj v iných farbách, ako je okrová, terakotová, čierna, prípadne v intenzívnejších pop, či pastelových púdrových farbách. Je okamžite identifikovateľné vďaka štyrom typickým vreckám s chlopňou, ktoré dotvárajú postavu. Okrem ikonických vreciek možno spomenúť zvyčajné zapínanie na gombíky alebo patentky, ale môže byť aj na zips. Toto bavlnené alebo ľanové sako, občas v kombinácii s polyesterom alebo viskózou, má často fazónkový alebo mandarínsky golier. Elegantná a uvoľnená bunda v safari štýle v páse stiahnutá širokým opaskom alebo jednoduchou vnútornou elastickou šnúrkou, zvýrazňuje ženské línie a hodí sa k množstvu jarných či aj jesenných outfitov. V našej ponuke ich ponúkame až do veľkosti 52/54!

    Vyberte si veľkosť