🚚 DOPRAVA ZDARMA pre internetové objednávky (nevzťahuje sa na Facebook) nad 39 € bez promo kódu! Nakupujte bez stresu, na vrátenie tovaru máte až 100 dní! 

Pánsky klasický štýl obliekania – menej je viac


Nemusíte utrácať za krajčíra alebo osobného návrhára, aby ste vyzerali a cítili sa skvele! Výber klasického alebo elegantného outfitu je skvelým riešením, pretože takéto oblečenie nikdy nevyjde z módy a zaručuje trendy vzhľad. Nič sa nevyrovná dobrým elegantným nohaviciam a vhodnej  košeli či bunde, aby ste sa cítili čo najlepšie! Ako však dosiahnuť takýto vzhľad?

Prúžkovaná košeľa s reliéfnymi prúžkami, záruka elegancie
Zvýraznite si elegantný outfit klobúkom
Odvážlivci si môžu vyhnúť nohavice zo spodu pre dodanie originality

Zachovajte individuálny prístup

Klasický neznamená nudný alebo nevýrazný. Na výber je množstvo štýlov obliekania pre všetky typy postáv. Či už máte menšiu alebo väčšiu postavu, vyberte si strih a farbu, ktoré vám pristanú a v ktorých sa predovšetkým cítite pohodlne. Uistite sa, že sa držíte týchto dvoch základných pravidiel a budete mať všetko pripravené: zachovajte neutrálne farby a dbajte na to, aby vám oblečenie dobre sedelo. Ak budete mať tieto zásady na pamäti, máte vyhraté!

Oblečenie, ktoré vás bude sprevádzať počas celého dňa

Formálne oblečenie, ale nie príliš

Nie každý formálny, klasický outfit znamená čierna kravata. Dokonalý outfit, je ten, ktorý vás bude sprevádzať v rannej špičke, popoludní na dôležitej schôdzke, večer na večeri a dokonca aj na niekoľkých drinkoch po nej. Vymeňte formálnu čiernu za odtieň „charcoal“ (sivo-čiernu, antracitovú) alebo tmavomodrú a vyhnite sa všetkému, čo je príliš elegantné – smokingy a typické „kancelárske“ košele majú svoje miesto, ale nie sú určené na každodenné nosenie. Budete chcieť niečo, čo vám dobre padne, z látky, ktorú máte radi, a v ktorej sa vám bude navyše pohodlne robiť takmer čokoľvek. Kombinácia košele a elegantných nohavíc je vytvorená tak, aby vydržala, preto na to pri nákupe myslite.

Stavte na neutrálne farby, ktoré budete ľahko kombinovať

Univerzálnosť nadovšetko

Ideálne je mať v šatníku rôzne elegantné nohavice, bundy a topánky, aby ste mali každý deň na výber. Ak ste však v klasickom štýle nováčikom alebo jednoducho nechcete vlastniť príliš veľa elegantnejších kúskov, nájdite si jeden outfit, ktorý sa vám naozaj páči, a na ňom stavajte. Musí byť pohodlný a musíte sa v ňom cítiť dobre, preto si vyberte dobrú kombináciu na prechodné obdobie, ktorá vám vydrží po celý rok, v neutrálnej farbe, ktorá sa hodí k rôznym košeliam a doplnkom. Viac o farbách sa dočítate v našom článku „Ako zladiť farby vo vašom šatníku“.

Nadčasové oblečenie, ktoré nikdy nevyjde z módy

Hoci málokto z nás má rozpočet na nákup luxusných značiek, ale klasický dress code je na dosah každému mužovi. Kombinácia elegantnej bundy, nohavíc a topánok je tu už dlho a pravdepodobne len tak skoro nevyjde z módy. Pozornosť venujte aj doplnkom: skvelý opasok môže urobiť obrovský rozdiel, najmä ak chcete ukázať ladiace topánky alebo dokonca zoštíhliť svoj pás. Kravata alebo vreckovka do saka dodajú farebnosť a individualitu. V chladnejšom počasí si vyberte skvelý zimný kabát a hrubý šál, ktorým navrstvíte klasický outfit, a budete pripravený na všetko.

Vyjdite von a vyjadrite svoj štýl

Teraz, keď už máte za sebou niekoľko kľúčových tipov, ste pripravený vyraziť von a nájsť klasický štýl, ktorý je pre vás ten pravý! Nezabudnite si len vybrať dobrý strih v neutrálnej farbe a uistite sa, že je dostatočne univerzálny na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Elegantné bundy a nohavice sú najlepším priateľom muža, preto si pri nákupoch dávajte pozor a nezabudnite si rovnako prezrieť náš bohatý výber nohavíc a búnd. Určite nájdete tú správnu kombináciu za cenu, ktorá sa vám páči, a to vo veľkostiach až do 5XL. Rovnako sa môžete inšpirovať aj našim výberom so zimnými parkami, a tak si nájsť dokonalú vrchnú vrstvu, s ktorou môžete doplniť svoj outfit, keď nastanú mrazivejšie dni!
Najdôležitejšie je, aby ste sa vo zvolenom oblečení cítili dobre

Inšpirujte sa


Prečítajte si aj naše ďalšie články

    Vyberte si veľkosť

      Aktualizovali sme naše veľkosti, aby sme vám uľahčili výber. Pozrite si našu pred objednaním!